Győzelem a Fehérvári úti edzőmeccsen
LEVSZKI ZSÓFIA - SCOTCH 5-1 (2-0)

Korda K. - Sasics M., Schmidt B., Suhaji T. - Mocsári Zs., Kaszás R., Cservenák G. - Ambrus T.

3. perc: Szép támadás végén Schmidt szerzett vezetést. (1-0)
13. perc: Sasics bombagóljával növeltük az előnyt. (2-0)
26. perc: Egy kontra végén a Scotch csatára higgadtan helyezett a kapuba. (2-1)
27. perc: Sasics első lövése még kijött a kapusról, másodszorra védőnk azonban kegyetlenül a léc alá lőtt. (3-1)
33. perc: Mocsári egy szóló végén talált be. (4-1)
38. perc: Az egyik menteni igyekvő hátvédről került a kapuba a labda. Öngól! (5-1)

Mivel a Chel Se elleni bajnokink elmaradt, a szintén hoppon maradt Scotch csapatával játszottunk edzőmérkőzést, akiknek az ellenfele ugyancsak nem jött el.

Annyi előnyünk mindenképpen volt riválisunkkal szemben, hogy volt két cserénk, ők viszont éppen hogy megvoltak 5+1-en. Könnyed, hajtós meccset játszottunk, melyen egy pillanatig nem volt kérdéses a győzelmünk. Mindenképpen hasznos volt, hogy még egyszer utoljára találkoztunk egymással (már akik eljöttek) a Tanuló utcai szezonkezdet előtt, a következő összecsapásunk remélhetőleg már szabadtéren lesz. Éppen ideje...