Induló oldalLevszki hírekTéli terembajnokság hírekTanuló utcai bajnokságA Levszki korábbi honlapja

Fehérvári út, 2011-2012/8. forduló: Ezt is behúztuk
LEVSZKI ZSÓFIA - MMSH 4-1 (2-1)

Korda K. - Sasics M., Suhaji T., Szabó A. - Polgár T., Cservenák G. - Kaszás R. - Ambrus T.

4. perc: Az ellenfél Liverpool-mezes támadója egy kontra végén kegyetlenül kilőtte a jobb alsó sarkot. (0-1)
11. perc: Szabó A. spiccel talált a kapuba. (1-1)
16. perc: Szabó A. remekül eltalált lövése után a labda a jobb sarokban kötött ki. (2-1)
27. perc: Ambrus szögletére Kaszás érkezett, aki kapásból a hálóba tüzelt. (3-1)
34. perc: Formás támadás végén Szabó A. passzolt Ambrushoz, aki a léc alá bombázott. (4-1)

Néhány kőkemény meccs után egy papíron könnyűnek ígérkező találkozó várt ránk, az MMSH ellen - mellyel még sohasem játszottunk - kötelezőnek számított a győzelem. Még úgy is, hogy négyen is hiányoztak: Botos Gabi, Schmidt "Szöszi", Szabó Dave és Szabó Zoli sem tudott eljönni.

(galéria megtekintéséhez kattints a képre!)

Úgy kezdtük a mérkőzést, ahogy kell, helyzetekkel, sőt kapufával, csak éppen a vezető gól nem akart összejönni. Egy kósza ellentámadást aztán váratlanul góllal zárt az ellenfél, amitől fel is lelkesedett, önfeláldozóan védekezett, és bizony vért izzadtunk, hogy még a fordulás előtt fordítsunk. A második félidőben aztán egyre inkább kidomborodott a két csapat közötti játéktudásbeli különbség, bár azt azért nem lehet mondani, hogy parádéztunk. Végül így is sima győzelem lett a vége, vagyis zsinórban harmadszor gyűjtöttük be a három pontot.