Fehérvári út, 2011-2012/9. forduló: Végre egy kiütéses siker
LEVSZKI ZSÓFIA - JAMH FC 8-1 (4-0)

Korda K. - Sasics M., Kaszás R. - Cservenák G., Szabó Z., Szabó D. - Botos G., Ambrus T.

4. perc: Botos szögletére Szabó D. érkezett, aki a hálóba bombázott. (1-0)
7. perc: Ambrus-Botos-Szabó Z. volt a labda útja, végül utóbbi az üres kapuba helyezett. (2-0)
13. perc: Kaszás fejjel volt eredményes. (3-0)
17. perc: Szabó Z. szép szóló végén növelte az előnyt. (4-0)
25. perc: Sasics lövésébe csak beleérni tudott a kapus. (5-0)
28. perc: Az ellenfél támadója átszlalomozott a védelmünkön, majd pontos lövéssel szépített. (5-1)
32. perc: Ambrus ugratta ki Botost, aki remekül kilőtte a hosszú sarkot. (6-1)
35. perc: Sasics bombagóllal duplázott. (7-1)
40. perc: Kaszás beadása után Ambrus pöckölte rá a labdát, melyet a menteni igyekvő kapus csak beljebb segíteni tudott. (8-1)

Az első négy meccsét megnyerő, többek között a Klub Kávézót is felülmúló Jamh FC volt az ellenfelünk, amely azonban a legutóbbi két fellépésén nem szerzett pontot. Egy nappal a mérkőzés előtt még elvileg teljes volt a létszámunk, hétfőn azonban elindult a lavina, és végül sorrendben Polgár Tomi, Schmidt "Szöszi", Szabó Atti és Suhaji Tomi is lemondta a szereplést, vagyis a védelmünk elég nehezen állt össze.

Meglepően könnyű meccs sikeredett ebből a kétszer húsz percből, gyakorlatilag az első percektől egyértelművé vált, hogy ezt a találkozót fölényesen nyerjük majd meg. Foghíjas védelmünk ugyan sok hibát elkövetett, de ez is belefért, mert a kapu előtt sokkal határozottabbak voltunk a lelkes, de szerény képességű ellenfélnél. Mindkét félidőben négyet rámoltunk be, de ha kicsit jobban koncentrálunk, akár kétszámjegyű is lehetett volna a különbség. A következő héten szabadnaposak leszünk, utána pedig jöhetnek a további feladatok, illetve a harc a dobogóért.