Fehérvári út, 2011-2012/13. forduló: Elintéztük a rosszfiúkat
LEVSZKI ZSÓFIA - BAD BOYS 6-1 (4-0)

Ambrus T. - Sasics M., Szabó A., Suhaji T. - Polgár T., Szabó Z. - Szabó D.

8. perc: Sasics középre gurítása után Polgár passzolt a kapuba. (1-0)
14. perc: Szabó Z. szép szóló végén Sasics elé tálalt, aki nem hibázott. (2-0)
16. perc: Szabó A. megcélozta a rövid sarkot, és bár a kapus beleért a labdába, hárítania nem sikerült. (3-0)
19. perc: Sasics jól eltalált lövésével nőtt a különbség. (4-0)
28. perc: Polgár maga elé tette a labdát, majd a kifutó kapus mellett a jobb sarokba emelt. (5-0)
34. perc: Szöglet utáni kavarodást követően az ellenfél kopasz játékosa a bal felsőbe tüzelt. (5-1)
38. perc: Szabó A. higgadtan használta ki az újabb ziccert. (6-1)

A Kakuk elleni vereség után egyértelmű volt a képlet: meg kell nyernünk a hátralévő három meccset, hogy a dobogós helyezést azért bebiztosítsuk. A legnehezebb feladatnak mindjárt az első ígérkezett, mert bár a Bad Boys nem villog mostanában, két éve, 2010 februárjában gyakorlatilag a tőlük elszenvedett 4-1-es vereséggel dőlt el, hogy nem szerezzük meg az aranyérmet (akkor a Klub Kávézó örülhetett végül). Igaz, egy évvel korábban 3-2-re azért legyűrtük őket, és az első helyen zártunk, most viszont volt gondunk bőven: a továbbra is sérült Korda Kálmi mellett Botos Gabi, Cservenák Gabi és Kaszás Rudi lebetegedett, Schmidt "Szöszi" pedig ezúttal sem tudott elszabadulni.

Jó darabig úgy tűnt, még a két évvel ezelőtti csúcsot is sikerülhet megdöntenünk. Akkor a végül 1-4-gyel zárult Bad Boys elleni meccsen összesen hét szimpla és egy dupla kapufát lőttünk, most az első félidőben 4+1-ig jutottunk ebből a szempontból, de szerencsére ezt leszámítva minden másként alakult, mint 2010-ben. Polgár Tomi vezető gólját ugyanis további találatok követték, az idegesen és sok hibával játszó ellenfél jóval kisebb ellenállást tanúsított, mint amire számítottunk. Már fordulás előtt eldőlt a három pont sorsa, a folytatásban pedig, bár könnyelműsködtünk, még növelni is sikerült az előnyt. Jó hír, hogy a Leante kikapott a Jamhtól, így ha nem hibázunk, ezüstérmesek lehetünk, sőt még az arany kérdése sem dőlt el, hiszen a Kakuk egy parázs, balhétól sem mentes meccsen alulmaradt a Parsiannal szemben. Tőlük négy pont a lemaradásunk, és a listavezető a Klub Kávézóval és a Grounddal játszik még, vagyis...álmodozni csak szabad, nem...?