Fehérvári út, 2011-2012/14. forduló: Még mindig él a remény!
LEVSZKI ZSÓFIA - VÁLOGATOTT 6-3 (5-1)

Ambrus T. - Sasics M., Schmidt B., Suhaji T. - Szabó A., Polgár T., Szabó Z. - Botos G., Szabó D.

8. perc: Gyors kontra végén szerzett vezetést az ellenfél. (0-1)
10. perc: Gyorsan elvégzett oldalberúgás után Szabó A. lövésével egyenlítettünk. (1-1)
13. perc: Szabó A. viharzott el a jobb oldalon, majd élesen középre lőtt, a labda pedig egy védőről a hálóba pattant. (2-1)
15. perc: Sasics kapáslövése egy Válogatott-játékoson irányt változtatva jutott a kapuba. (3-1)
17. perc: Szabó A. köténygóljával nőtt a különbség. (4-1)
19. perc: Sasics rövid sarokra tartó löketét bevédte a kapus. (5-1)
27. perc: Sokadik ziccerét már kihasználta riválisunk. (5-2)
33. perc: A szögletből a kapu elé lőtt labda Ambrus lábáról csorgott a gólvonal mögé. (5-3)
38. perc: Sasics indítását követően Szabó A. fejjel továbbított Botoshoz, aki nem hibázott. (6-3)

Már az érkezéskor jó hír fogadott bennünket, hiszen a Klub Kávézó legyőzte a Kakukot, így győzelem esetén egyetlen pontra csökkenthettük a hátrányunkat az éllovas "madarakkal" szemben. Korda Kálmi továbbra is hiányzott sérülés miatt, akárcsak Cservenák Gabi és Kaszás Rudi, ennek ellenére bizakodva vártuk a tabella hátsó régiójában tanyázó, korábban azonban a Leantét legyőző Válogatottat.

Kissé álmosan kezdtük a meccset, az első tíz perc egyértelműen ellenfelünké volt. A szerencsénknek köszönhettük, hogy csak ennek a periódusnak a végén kerültünk hátrányba, utána azonban varázsütésre magunkhoz tértünk, és hamar fordítottunk, sőt - mázlis góloknak is köszönhetően - gyakorlatilag már az első félidőben eldöntöttük a három pont sorsát. A második húsz percben már nem koncentráltunk kellően, érett a Válogatott szépítése, 5-3-nál pedig talán fel is csillant előttük a remény, hogy lehet még keresnivalójuk. Szerencsére Botos Gabi lehűtötte a kedélyeket, így megszereztük a tizedik győzelmünket is a bajnokságban.
A jövő héten az elmaradt mérkőzéseket pótolják (mi a Cupákkal találkozunk), és hihetetlen izgalmak várhatók, hiszen matematikailag még négy csapat lehet aranyérmes. Mi akkor futhatunk be, ha nyerünk, a Kakuk pedig nem győzi le a Groundot, de a realitás azt mondatja, hogy behúzzák a meccset a talán már nem annyira motivált ellenféllel szemben. Mindenesetre a lényeg, hogy elsősorban saját magunkkal foglalkozzunk, mert akkor az ezüst garantált, ellenkező esetben a negyedik helyre is visszacsúszhatunk.