Fehérvári út, 2011-2012/1. fordulóból elhalasztott mérkőzés: Az ezüst is szépen csillog!
LEVSZKI ZSÓFIA - CUPÁK FC 8-2 (3-1)

Ambrus T. - Sasics M., Suhaji T., Schmidt B. - Szabó A., Szabó Z., Cservenák G. - Kaszás R., Szabó D.

7. perc: Szögletet végzett el az ellenfél, a berobbanó támadó pedig a hálóba pöckölt. (0-1)
10. perc: Szabó A. lövésével egyenlítettünk. (1-1)
14. perc: Kaszás szép szóló végén talált be. (2-1)
18. perc: Szabó A. növelte az előnyt. (3-1)
23. perc: Sasics bombázott a kapuba. (4-1)
27. perc: Szabó A. újabb góljával... (5-1)
31. perc: Suhaji lövése a kapusról pattant a léc alá. (6-1)
33. perc: Egy takarásból leadott lövésbe Ambrus csak beleérni tudott. (6-2)
35. perc: Szabó A. ezúttal sem hibázott. (7-2)
38. perc: Sasics állította be a végeredményt. (8-2)

Sajnos rossz hír várt ránk a kezdés előtt: kiderült, hogy a Ground már napokkal korábban jelezte, nem áll ki az utolsó játéknapon, így két ellenfele, a Leante és a Kakuk is automatikusan, 5-0-lal megkapta a három pontot. A képlet így egyszerű volt: a bajnok Kakuk mögött ezüstérmesek leszünk, ha legyőzzük a Cupákot, ha viszont kikapunk, csak negyedikként zárunk. Az utolsó meccsre Botos Gabi, Korda Kálmi és Polgár Tomi nem tudott eljönni.

Kifejezetten lelkes, hajtós ellenféllel találkoztunk, amely az első félidőben alaposan megnehezítette a dolgunkat és megérdemelten szerzett vezetést. Szerencsére az egy héttel ezelőtti, Válogatott elleni meccsünkhöz hasonlóan most sem estünk pánikba, hamar fordítottunk, majd a második húsz percben már nem volt kétséges, hogy mi nyerjük a találkozót. A vége örömfoci lett, a bajnokságot pedig - 2010-hez hasonlóan - ezüstéremmel zártuk, ami a három vereségünk tükrében nem rossz eredmény. Picit persze bosszantó, hogy a Ground elleni zakó becsúszott, mert mindössze egy ponttal maradtunk le az aranyról, de az már nem lehet véletlen, hogy folyamatosan az első kettő között végzünk, vagyis tartjuk pozíciónkat a Fehérvári úti mezőny elitjében. Külön érdemes megemlíteni, hogy mi kaptuk a legkevesebb gólt a mezőnyben. SZÉP VOLT, FIÚK!