Fehérvári út, 2011-2012/bónuszmérkőzés: megint büntetőkkel kaptunk ki...
ÁGYÚSOK - LEVSZKI ZSÓFIA 4-4 (3-2), büntetőkkel: 3-1

Ambrus T. - Sasics M., Polgár T. - Ternyák M., Szabó Z. - Szabó D.

1. perc: Parádés támadás végén Szabó D. zúdított a kapuba. (0-1)
6. perc: A kapufáról kipattanó labdát kotorták a hálóba. (1-1)
9. perc: Szöglet után a tisztán maradó csatár passzolt a kapunkba. (2-1)
14. perc: Szabó D. egyenlített. (2-2)
19. perc: Eladott labdát követően kotráztak le minket. (3-2)
27. perc: Sasics jól eltalált lövésével jöttünk vissza a meccsbe. (3-3)
32. perc: Az Ágyúsok támadója szinte letépte a mezt Polgárról, és mivel a játékvezető nem sípolt, a hálóba guríthatott. (4-3)
35. perc: Szabó D. harcossága eredményezte a negyedik találatunkat. (4-4)
BÜNTETŐK
Csapatunkból csak Sasics volt eredményes, Szabó Z. fölé durrantott, a harmadik lövőnk pedig már nem kerülhetett sorra.

A második erőpróba várt ránk ezen az estén, hiszen a Fehérvári úti bónuszmérkőzésünk előtt kellett lejátszanunk első bajnokinkat az angyalföldi szabadtéri liga másodosztályában. Ott is erősen tartalékosak voltunk, itt aztán még inkább, hiszen ottani két kisegítőnk, Barnácz józsi és Takács Marci a XI. kerületbe már nem tudott elkísérni bennünket, szerencsére Ternyák Miki viszont csatlakozott hozzánk. (Csak a rend kedvéért: Botos Gabi, Cservenák Gabi, Kaszás Rudi, Korda Kálmi, Schmidt "Szöszi", Suhaji Tomi és Szabó Atti nem állt rendelkezésre ezen a napon.) Korábbi három extra összecsapásunkat egyaránt elbuktuk a Fehérvári úton, igaz, tavaly legalább a rendes játékidőt döntetlenre hoztuk (3-1-es vezetés után...) a Klub Kávézó ellen, akkor büntetőkkel maradtunk alul. Ezúttal az A-pálya ezüstérmese, az Ágyúsok együttese várt ránk, melyet két éve 5-1-re vertünk, egy évvel ezelőtt viszont 3-3-ra végeztünk velük úgy, hogy 3-0-s előnyünk sem bizonyult elegendőnek.

Kifejezetten izgalmas, fordulatos, jó iramú meccset játszott egymással a két csapat, melyek tartalékos felállásban is igazolták, hogy nem véletlenül végeztek ilyen előkelő helyen saját bajnokságukban. Az első tíz perc inkább az Ágyúsoké volt annak ellenére, hogy egy szenzációs góllal még mi vezettünk az elején. A játékrész hajrájára aztán átvettük az irányítást, így bosszantó volt, hogy hátrányban fordultunk. A második húsz percben nagy fölényben játszottunk, riválisunk mintha hamarabb elfáradt volna, de a kontrái azért veszélyesek voltak. A rendes játékidő döntetlennel zárult, pedig több esélyünk is volt, hogy döntésre vigyük a dolgot.
A büntetőpárbajban szinte már hagyományosan nem volt esélyünk, ráadásul egy hihetetlenül mázlis góllal dőlt el végleg a párharc, de azért nem voltunk szomorúak, hiszen jó meccset vívtunk, csak éppen ezúttal nem volt szerencsénk.
Összességében jó téli szezont zártunk, zsinórban negyedszer fértünk be az első kettőbe a Fehérvári úton, reményeink szerint jövőre sem szakad meg a jó sorozat.