Induló oldalLevszki hírekTéli terembajnokság hírekTanuló utcai bajnokságA Levszki korábbi honlapja

Fehérvári út, 2012-2013/1. forduló: Ismét dobbant a Levszki-szív!
LEVSZKI ZSÓFIA - MAXIMIZE 2-1 (1-0)

Ambrus T. - Sasics M., Suhaji T. - Cservenák G., Szabó Z., Kaszás R. - Botos G.

13. perc: Villámgyors kontra végén Szabó Z. passzolt Sasicshoz, aki az üres kapuba továbbított. (1-0)
25. perc: Egy pillanatra leblokkoltunk az ellenfél bedobásánál, a berobbanó csatár pedig a hálóba emelt. (1-1)
33. perc: Botos szabadrúgásból a kapu közepébe tüzelt. (2-1)

Kissé furán indult a téli bajnokság, hiszen (az egész szezont lemondó Szabó Dave mellett) sorra érkeztek az újabb telefonok a távol maradóktól: Korda Kálmi, Polgár Tomi, Schmidt "Szöszi" és Szabó Atti sem tudott eljönni, és nem számíthattunk Barnácz Józsira sem. Ambrus kapitány így a kapuban kezdte a teremidényt. Nagy örömünkre ugyanakkor visszatérhetett sérülése után a Levszkiben utoljára március közepén pályára lépő Kaszás Rudi.

(galéria megtekintéséhez kattints a képre!)

A bajok sokasodtak a meccs elejére, hiszen Suhaji Tomi és Szabó Zoli késve érkezett, így csak 4+1-en tudtuk elkezdeni a derbit a jó erőkből álló Maximize ellen. Riválisunk nagyon sportszerű volt, hiszen az első pár percben ők is csak négy mezőnyjátékossal álltak fel, ezért külön Fair Play-díjat érdemelnek, és ezúton is köszönjük nekik a nemes gesztust. Ennyire tartalékosan enyhén szólva nem mi számítottunk favoritnak, ám az elejét leszámítva, amikor jobbára védekezésre kényszerültünk, felvettük a versenyt a piros mezesekkel, egyre bátrabbá váltunk támadásban, és ez eredményezte vezető gólunkat is. A Maximize beleerősített, de közben a kontráink is veszélyesek voltak, így jó volt a meccs. A második félidőben hamar egyenlített az ellenfél, de nem elégedtünk meg az egy ponttal, a hajrában Botos Gabi szabadrúgásból a mi javunkra döntötte el a találkozót. Ismét bebizonyosodott, hogy valójában nincs tartalékos Levszki, szívvel, lelkesedéssel bárki ellen lehet esélyünk, ezért le a kalappal a csapat előtt!