Fehérvári út, 2012-2013/3. forduló: Bosszantó pontvesztés
LEVSZKI ZSÓFIA - ÁGYÚSOK 4-4 (1-2)

Korda K. - Sasics M., Pászti Z. - Kaszás R., Barnácz J., Szabó Z. - Ambrus T.

4. perc: Eladott labda után gyors kontra végén szerzett vezetést az ellenfél. (0-1)
8. perc: Korda buktatta az Ágyúsok csatárát a hatoson belül, a megítélt büntetőből pedig növelte előnyét riválisunk. (0-2)
15. perc: Pászti fejesét még védte a kapus, a kipattanót azonban a berobbanó Ambrus a hálóba bólintotta. (1-2)
26. perc: Barnácz passzát Kaszás értékesítette. (2-2)
31. perc: Barnácz szabadrúgásból tüzelt a kapuba. (3-2)
34. perc: Barnácz oldalberúgását követően Szabó Z. sodorta be a labdát. (4-2)
37. perc: Nagy védelmi hibát használt ki a fekete mezesek támadója. (4-3)
40. perc: Egy távoli lövés után a kapufáról vágódott a gólvonal mögé a labda. (4-4)

Amúgy is megfogyatkozott keretünket a fárasztó pécsi kirándulás tovább tizedelte, így - Barnácz Józsival együtt - mindössze hatan tudtunk volna kiállni az Ágyúsok elleni rangadóra. Pászti Zoli kisegített minket, így legalább volt egy cserénk, de így is kőkemény csatára számíthattunk. Riválisunkat anno az első meccsünkön még 5-1-re elintéztük, aztán egy 3-3 következett (3-0-s vezetésünket követően), a legutóbbi téli szezon márciusi bónuszmérkőzésén pedig egy 4-4, ami után büntetőkkel ők voltak a jobbak.

Szinte ólomlábakon mozogtunk az elején, a jóval frissebb feketék pedig hamar kétgólos előnybe kerültek. Ekkor félő volt, hogy ha nem kapjuk össze magunkat záros határidőn belül, egy nagyobb zakóba is belefuthatunk, de szerencsére sikerült átvennünk az irányítást, és még a fordulás előtt szépítettünk. A második játékrészben csak idő kérdése volt, mikor egyenlítünk, sőt elhúztunk kettővel, és ekkor már a kezünkben volt a meccs. Sajnos a hajrában két figyelmetlenség miatt mégis elszórtunk két pontot, ami nagyon bosszantó, hiszen ezek a végelszámolásnál még akár hiányozhatnak is. Kár érte...