Fehérvári út, 2012-2013/7. forduló: Létfontosságú győzelem
LEVSZKI ZSÓFIA - CAMEROON 3-2 (2-1)

Korda K. - Sasics M., Csizmadia G., Kővári M. - Szabó Z., Kaszás R., Barnácz J. - Botos G., Ambrus T.

5. perc: Egy előrevágott labdát a kapunk előtt helyezkedő zömök támadó elengedett, a mozdulat pedig megzavarta Kordát, aki nem tudott hárítani. (0-1)
9. perc: Szabó Z. bombagóllal egyenlített. (1-1)
14. perc: Barnácz révén már mi vezettünk. (2-1)
24. perc: Eladott labdát követően a menteni igyekvő Barnáczról a kapufára, majd Kordáról a hálóba pattant a bőr. (2-2)
32. perc: Botos passzát Barnácz estében értékesítette. (3-2)

Nem volt megállás, újabb rangadó várt ránk a nagyon jó játékerőt képviselő Cameroon ellen. Két évvel ezelőtt 6-2-re vertük őket, de akkor bombaerős összeállításban szerepeltünk, most viszont a sok hiányzó miatt bajban voltunk. Végül szerencsére Barnácz Józsi mellett Kővári Marci és a Csigából Csizmadia Géza is ki tudott segíteni minket.

Gyengén kezdtük a meccset, látszott rajtunk az összeszokatlanság, a védelmünk pedig szinte átjáróház volt. Még szerencse, hogy ezt az időszakot megúsztuk egy kapott góllal, ami után azért fokozatosan kezdtünk magunkra találni. Barnácz Józsi belelendült, amit egy gólpasszal, majd egy góllal jelzett, így a félidőben már mi vezettünk. A folytatásban egy buta védelmi hiba után peches körülmények között olvadt el az előnyünk, de tudtunk újítani, és a helyzeteink közül egyet értékesítettünk. A hajrában egyszer akadtak komoly izgalmak a kapunk előtt, amikor a gólhelyzetben kitörő csatárt Ambrus Kapitány buktatta, de szerencsére megúsztuk a dolgot egy sima szabadrúgással, ő pedig egy sárga lappal. Nem volt könnyű mérkőzés, de tudtuk előre, hogy nem lesz az, a három ponttal viszont életben tartottuk a reményt a felsőházba jutásra.