Fehérvári út, 2012-2013/8. forduló: Érthetetlen teljesítmény, katasztrofális vereség
NÉMETVÖLGYE - LEVSZKI ZSÓFIA 7-3 (6-1)

Korda K. - Sasics M., Polgár T., Schmidt B. - Szabó Z., Barnácz J. - Kaszás R., Ambrus T.

6. perc: Kontratámadás végén szerzett vezetést az ellenfél. (1-0)
8. perc: Figyelmetlenségünket fejesgóllal használták ki. (2-0)
11. perc: Barnácz rúgta be oldalról a labdát, az érkező Szabó Z. pedig közelről szépített. (2-1)
14. perc: Újabb védelmi hiba, újabb kapott gól. (3-1)
16. perc: Éles szögből szerezték a negyediket. (4-1)
18. perc: Ismét mattoltak minket. (5-1)
20. perc: Iskolás gólt kaptunk. (6-1)
23. perc: Tovább nőtt a különbség. (7-1)
28. perc: Barnácz iszonyatos erővel tüzelt a jobb felső sarokba. (7-2)
35. perc: Egy kipattanó labdát Sasics bombázott a vinkli belső élére. (7-3)

A sok kőkemény derbi után titkon abban bíztunk, hogy az utolsó előtt helyen álló Németvölgye ellen talán valamivel könnyebb meccs vár ránk, bár riválisunk rendre szoros eredményeket produkált, ami figyelmeztető jel volt. Hiányzók most is voltak bőséggel, Barnácz Józsi viszont eljött, így reménykedtünk benne, hogy meglehet a nagyon fontos három pont.

A Levszki történetének talán leggyengébb első félidejét produkáltuk a rendkívül lelkes, futómennyiségben messze fölénk növő ellenféllel szemben. Az első góljuk előtt 3 az 1 ellen vittük a labdát a kapujukra, mégis sikerült elszúrnunk a helyzetet, a kontrából pedig hátrányba kerültünk...Ezt követően nagyon idegesen, kapkodva játszottunk, a védelmünkre az átjáróház titulus is enyhe lett volna. 0-2 után még kapufát rúgtunk, sőt szépítettünk, ám utána bóhozatba illő gólok sorát kaptuk, a Németvölgye pedig meg sem állt hatig (!) a fordulás előtt. A folytatásban megpróbálkoztunk a lehetetlennel, de újabb kapufák mellett csak kétszer tudtunk betalálni, vagyis igazából sanszunk sem volt arra, hogy szorossá tegyük a mérkőzést. Hidegzuhany volt ez a javából, ami alighanem a négy közé jutásunkba kerül, innentől kezdve szinte földöntúli csodának kellene bekövetkeznie ahhoz, hogy a felsőházi rájátszásba kerüljünk. Ráadásul jövő héten jön a listavezető, még veretlen Devil Baby...