Fehérvári út, 2012-2013/9. forduló: Ez nem a mi bajnokságunk lesz
DEVIL BABY - LEVSZKI ZSÓFIA 5-2 (2-1)

Korda K. - Sasics M., Suhaji T. - Szabó Z., Kaszás R. - Botos G., Ambrus T.

11. perc: Botos és Ambrus passzolgatta ki az ellenfél védelmét, végül előbbi pazarul helyezett a hosszú sarokba. (0-1)
14. perc: Egy távoli lövés a lábak között utat találva, egy másik DB-játékoson is irányt változtatva a kapuban kötött ki. (1-1)
18. perc: Nagy helyzet maradt kihasználatlanul riválisunk kapuja előtt, az ellentámadásból pedig ők találtak be. (2-1)
24. perc: Erősen vitatható szabadrúgást kapott az ellenfél, mely után ismét megpattant valakin a labda, úgy surrant a jobb alsó sarokba. (3-1)
30. perc: Szabó Z. cselezte tisztára magát, majd a három az egy elleni szituáció ellenére még egyet akart tolni a labdán, melyet elcsentek tőle, a kontrából pedig betaláltak. (4-1)
35. perc: Korda elől a szemfüles csatárnak sikerült megszereznie a bőrt, és az üres kapuba helyezett. (5-1)
40. perc: Ambrus oldalberúgására Botos érkezett, és a hálóba lőtt. (5-2)

Papíron a legjobb csapat ellen folytattuk a téli terembajnokságot, hiszen a szokás szerint nálunk jóval fiatalabb játékosokból álló Devil Baby magabiztosan, veretlenül vezette a tabellát, ráadásul az eddigi legvékonyabb összeállításban voltunk kénytelenek kiállni. Érdemes felsorolni a hiányzókat: Barnácz Józsi, Polgár Tomi, Schmidt "Szöszi", Szabó Atti és persze Cservenák Gabi, valamint Szabó Dave sem volt jelen, és ezúttal senki nem tudott kisegíteni minket a "bő keretből" sem. Erre szokták mondani, hogy fix 1-es, a "hazai" csapat pedig nem mi voltunk...

Néhány védelmi megingást leszámítva okosan, taktikusan játszottunk az első félidő nagy részében, az ellenfélnek csak kisebb lehetőségei akadtak, közben pedig egyre veszélyesebb kontrákat vezettünk. Egy ilyen végén Botos Gabi szép góllal szerzett vezetést, ami láthatóan meg is fogta a sárga mezeseket, de sajnos egy szerencsés távoli lövéssel így is ki tudtak egyenlíteni. Fordulás előtt nekünk volt ziccerünk, de elszúrtuk, ráadásul a kontrából hátrányba is kerültünk, ami a játék képe alapján több mint idegesítő volt. A folytatásban egy támadáson belül kétszer is sikerült eltalálni a kapufát, majd egy furcsa ítéletet követően megint kaptunk egy peches gólt, ezúttal szabadrúgásból, vagyis futnunk kellett az eredmény után. Hihetetlen, hogy mennyire nem jött össze semmi, Sasics is rúgott egy zúgó kapufát, Szabó Z. szólójánál pedig szinte már a hálóban láttuk a labdát, de ebből is sikerült paradox módon ellenfelünkkel rúgatni gólt. Összességében nem vallottunk szégyent, mert bizony ezzel a garnitúrával is volt keresnivalónk, de úgy tűnik, ez már csak egy ilyen szezon...Ezzel biztossá vált, hogy először a bajnokság történetében nem végzünk az első kettőben (a 2007/2008-as csonka idényünket nem számítva), hiszen örülhetünk, ha a legjobb nyolcba beférünk valahogy...