Fehérvári út, 2012-2013/rájátszás, 1. forduló: Jól elszúrtuk a végét
LEVSZKI ZSÓFIA - PADID 3-3 (2-1)

Ambrus T. - Sasics M., Suhaji T., Polgár T. - Szabó A., Szabó Z. - Kaszás R., Botos G.

6. perc: A félpályánál eladtuk a labdát, a Padid csatára pedig senkitől sem zavartatva, nyolc méterről kapufás gólt lőtt. (0-1)
9. perc: Polgár indította Szabó A.-t, aki a hálóba helyezett. (1-1)
12. perc: Szabó Z. látványos mozdulattal, sarokkal szerezte meg a vezetést. (2-1)
25. perc: Kaszás lőtte be élesen középre a labdát, amely egy védőn irányt változtatva a kapuban kötött ki. (3-1)
34. perc: Ismét sikerült ziccerbe hoznunk az ellenfél támadóját, aki ezt ki is tudta használni. (3-2)
38. perc: A tisztázni igyekvő Szabó Z. védhetetlenül a saját kapujába bólintott. (3-3)

Nehezen tudtuk volna leplezni, hogy csalódottak voltunk, amiért kiszorultunk a legjobb négyből, de nem volt mese: az 5-8. helyért zajló playoff első körében meg kellett próbálnunk összekapni magunkat. A Padiddal az alapszakaszban 1-1-re végeztünk úgy, hogy másodpercekkel a lefújás előtt engedtük ki a kezünkből a győzelmet, bíztunk benne, hogy most nem így lesz. Korda Kálmi hiányában Ambrus Kapitány állt a kapuba, és Schmidt "Szöszi" is távol maradt.

Nem túl magas színvonalú meccset láthattak az érdeklődők, melyen az első félidőben egyértelműen irányítottunk, és jóval több helyzetet dolgoztunk ki, mint a sok hibával játszó, szellősen védekező Padid. Gólt egy nagy butaság után mégis ők szereztek, ám percekkel később már nálunk volt az előny, sőt a fordulásig azt simán növelhettük is volna. Kísértetiesen hasonlított a találkozó az alapszakaszban rendezettre, mert a folytatásban erősen visszaestünk, szerencsére közben lőttünk egy mázlis gólt. Riválisunk most jóval enerváltabb volt, mint a decemberi összecsapáson, de a hajrában megint kijött rajtunk a szokásos betegség: gyakorlatilag rúgattunk velük két gólt, sőt az egyiknél maga Szabó Zoli fejelte a labdát a kapuba, így ismét sikerült elherdálnunk két pontot. Kár érte...