Fehérvári út, 2013-2014/6. forduló: Létfontosságú győzelem
LEVSZKI ZSÓFIA - GROUND 3-1 (1-1)

Nagyikvai R. - Sasics M., Markovics G., Balázs P. - Szabó A. , Kaszás R. - Bajzák T., Botos G.

8. perc: Markovics lőtte erőből a kapu elé a labdát, amelybe Szabó Atti ügyesen piszkált bele, és így védhetetlenül perdült a kapuba. (1-0)
13. perc: Egy gyors támadást vezetett az ellen, és a jobbösszekötő helyéről, kb. 8-9 méterről kilőtte a hosszú sarkot. (1-1)
25. perc: Kaszás kapott egy remek lőtt passz után labdát a hatoson belülre, kicsit hosszan vette át, így az érkező Bajzák spiccel szúrt védhetetlenül a kapuba. (2-1)
35. perc: Kaszás kapott egy labdát a jobb oldali "szögletzászló" közelében, majd lefordulva két ember között lőtte ki a rövid alsó sarkot. (3-1)

Csere nélkül kezdtük a mérkőzést, majd Szabó Atti és Balázs Peti is befutottak, így két cserével már jobban pörgött a játék. Bajzák Tibit is leigazoltuk az Azzurritól. Sajnos tíz perc után már csak ismét egy cserénk lett, mert Botos Gabi nehezményezte Miró utasító hangnemét, ezért nem tért vissza a pályára, ellenben végignézte a mérkőzést, szurkolt is. A Ground régi jó ismerősünk volt, amely ellen egyre nehezebb meccseket vívtunk az elmúlt években: 2008 telén 5-0-ra, jó egy évre rá 9-3-ra még legyőztük őket, 2010 decemberében már csak 4-4-re végeztünk ellenük (1-3 és 2-4 után mentettünk pontot), míg két éve 4-1-re kikaptunk tőlük. (Fotó: Levszki-Ground, 2010 december)

Pörgős, jó mérkőzés volt az elejétől kezdve, ami külön öröm volt, hogy mi diktáltunk, és a keményebb szereléseket is sikerült okosan törleszteni. Aztán a vezetés tudatában sem álltunk le, sőt az egyenlítés után még inkább akartuk a győzelmet, melyet megérdemelten meg is szereztünk. Jó lezárása volt az évnek, hogy egy jó és nálunk előrébb álló csapatot fektettünk két vállra. Jövőre csak így tovább!!! A sérültek épüljenek, mert mindenkire szükség lesz a meneteléshez. BÚÉK az egész LEVSZKINEK!!!!!!! (Kaszás Rudi tudósítása)