Fehérvári út, 2013-2014/11. forduló: Mission completed!
LEVSZKI ZSÓFIA - FC LEANTE 5-2 (5-0)

Ambrus T. - Sasics M., Suhaji T., Polgár T. - Kővári M., Szabó A., Szabó Z. - Barnácz J.

8. perc: Barnácz-Kővári összjáték végén utóbbi talált a kapuba. (1-0)
11. perc: Szabó Z. növelte az előnyt. (2-0)
13. perc: Szabó A. tüzelt a hálóba. (3-0)
16. perc: Kővári szerzett labdát, Szabó A.-hoz továbbított, aki a félpályáról az üres kapuba lőtt. (4-0)
18. perc: Kővári kicselezte a védőjét, majd újabb gólt szerzett. (5-0)
28. perc: Szabadrúgásból szépített az ellenfél. (5-1)
34. perc: Bombagólt ragasztottak a bal felsőbe. (5-2)

Szép sorozatot produkáltunk az elmúlt hetekben, de a képlet az alapszakasz utolsó mérkőzése előtt egyértelmű volt: ha nyerünk, ott leszünk a felsőházi (hatos) rájátszásban, ha kikapunk, akkor viszont kicsúszunk legjobbak közül. A Leantéval először első Fehérvári úti szezonunkban találkoztunk, 2008 januárjában úgy nyertünk 4-3-ra, hogy két perccel a vége előtt még ők vezettek...A 2009/2010-es idény bónuszmeccsén viszont 7-1-re, míg a két évvel későbbi pontvadászatban 3-1-re kikaptunk tőlük. A Botos-Nagyikvai-Markovics-Schmidt kvartett hiányzott, de visszatért Sasics Miro, és a Barnácz-Kővári kettős is kitartott mellettünk.

Nem játszottunk jól az első tíz percben, ha ekkor jobban koncentrál a Leante, simán vezetést szerezhetett volna. Szerencsére átvészeltük ezt az időszakot, a vezető gólunkat pedig sorra követte a többi, az értelmetlenül sokat kockáztató, kapusával támadó ellenfelet egyszerűen szétziláltuk a szünetig. 5-0 után érthető módon kicsit leeresztettünk, de az is érdekes volt, hogy a második húsz percben a játékvezető egyetlen szabadrúgást sem ítélt a javunkra, nem úgy a másik oldalon...Persze ez is belefért, zsinórban negyedik sima győzelmünk pedig azt jelentette, hogy fantasztikus hajrával végül az alapszakasz harmadik helyén zártunk, és ott leszünk a felsőházi rájátszásban. Az első hat helyezett még egyszer játszik egymással körmérkőzéses alapon, az eddigi pontokat visszük magunkkal.