Fehérvári út, 2013-2014/rájátszás, 2. forduló: Ez volt a realitás
HÉTFŐ ESTI LÁJT - LEVSZKI ZSÓFIA 3-1 (1-0)

Nagyikvai R. - Markovics G., Polgár T., Sasics M. - Szabó A., Szabó Z. - Kaszás R., Barnácz J.

10. perc: Gyors kontrát vezetett az ellenfél, majd okos végjátékban a tisztán maradó csatár lőtt balról a kapuba. (1-0)
25. perc: Egy bedobásról lemaradtunk, és a hatos vonaláról vágták a léc alá a labdát.(2-0)
30. perc: Kézzel sodorta el az ellen védője a labdát a mi támadónk elől, aztán gólig sikerült lejátszaniuk a támadást. (3-0)
36. perc: Kaszás kapott egy labdát a jobbösszekötő helyén, majd egy húzós csellel elküldte a rárontó védőt, végül spiccel a hosszú sarokba tüzelt. (3-1)

Szerettünk volna visszavágni a listavezetőnek az alapszakaszban elszenvedett 4-0-s vereségért, de tudtuk, hogy ez nem lesz könnyű, főleg mert Kővári Marci sajnos most sem tudott eljönni. Ha a dobogós helyezést még komolyan gondoljuk, akkor bravúrok is kellenek, ezért is lett volna jó begyűjteni a pontokat.

Jól kezdtük a mérkőzést, kellően pörögtünk, de ezt az ellenfél játéka és helyezése meg is kívánta. Barnácz hatalmas szabadrúgás-kapufájával ha mi vezettünk volna 1-0-ra, akkor talán minden másképp alakul...Végig partiban voltunk, sőt kis szerencsével nyerhettünk volna a végig bekkelő és sok faulttal játszó ellenféllel szemben. A bíró nagyon gyengén és kicsit részrehajlóan fújkált. (Kaszás Rudi tudósítása)