Fehérvári út, 2013-2014/rájátszás, 4. forduló: Bosszantó pontvesztés
LEVSZKI ZSÓFIA - LEANTE 2-2 (1-1)

Nagyikvai R. - Sasics M., Markovics G. - Polgár T., Kővári M. - Kaszás R., Barnácz J.

5. perc: Az ellenfél heves reklamálása miatt emberelőnybe kerültünk, amit hamar ki is használtunk: Kővári szabadrúgása után Polgár volt eredményes. (1-0)
16. perc: Ezúttal Nagyikvait küldte ki két percre a játékvezető a hatoson kívüli kezezésért (Polgár állt addig a kapuba), és a Leante is gólt lőtt a fórból. (1-1)
30. perc: Barnácz lőtte ki a jobb alsó sarkot. (2-1)
36. perc: Szögletnél nem figyeltünk a hosszú oldalon érkező csatárra, aki nem hibázott. (2-2)

Kellemes emlékeink voltak a Leantéról az alapszakaszt illetően, hiszen akkor simán, 5-2-re vertük őket, de azóta nagyot változott a világ: mi nyeretlenül, három vereséggel abszolváltuk eddig a rájátszást, ők viszont megtáltosodtak, és reális esélyük nyílt a dobogóra. A papírforma tehát nem mellettünk szült, az viszont igen, hogy Kővári Marci először lépett pályára a playoffban, és vele eddig minden meccsünket megnyertük.

Hamar fölénybe kerültünk, ráadásul pár perc után emberelőnybe is, és ezt villámgyorsan ki is tudtuk használni. Ezt követően újabb gólokat is szerezhettünk volna, ha kicsit jobban koncentrálunk, ám a félidő hajrájában a Leante - szintén létszámfölényben - egyenlített. Fordulás után is többet kezdeményeztünk, csak idő kérdése volt, mikor szerzünk vezetést. Sajnos azonban 2-1 után is jött egy figyelmetlenség, így odalett a győzelem, továbbra is nyeretlenek vagyunk a rájátszásban.