Kerék utca, 2007-2008/1. forduló: Ultra tartalékos csapattal ennyire tellett
TÖRKÖLY - LEVSZKI ZSÓFIA 3-2 (2-2)

LEVSZKI: Ambrus T. – Suhaji T., Sasics M., Mocsári Zs. - Polgár T., Cservenák G. – Vati A.

10. perc: Sakk-mattra kijátszott minket az ellenfél, végül közelről passzoltak az üres kapuba. (1-0)
12. perc: Tűzijátékot rendeztünk a Törköly kapuja előtt, végül Polgár lövését a gólvonalon álló védő kézzel hárította. Büntető és kétperces kiállítás! Sasics szokás szerint kegyetlen ítélet-végrehajtó volt. (1-1)
14. perc: Sasics lőtte el távolról a labdát, amely egy védőn megpattanva a hálóban kötött ki. (1-2)
20. perc: Nagy védelmi hiba után az ellenfél csatára hat méterről nagy erővel a kapuba lőtt. (2-2)
33. perc: Hatalmas szerencsével pattant oda pont a támadó elé a labda, aki közelről nem hibázott. (3-2)

Hiába vérteződtünk fel sok-sok önbizalommal a Tanuló utcában produkált őszi nagy menetelés során, a Kerék utcai terembajnokság nyitó fordulója előtt ennek nem sok hasznát vehettük. Az alapcsapatunkból ugyanis nem kevesebb, mint hét (!) ember hiányzott régi ismerősünk, a közben valamelyest megerősödött Törköly ellen, sőt Szabó Dave végül is az A-bajnokságon való teljes részvételt lemondta. A tavaly minket már többször kisegítő Mocsári Zsoltnak és Vati Andrisnak köszönhettük, hogy egyáltalán volt cserénk, de azért így sem számíthattunk túl sok jóra.

Tartalékos mivoltunk ellenére viszonylag jól tartottuk magunkat, bár nagyon hiányzott még egy-két olyan ember, aki képes lett volna jobban megtartani a labdákat. Főleg kontrákból veszélyeztettünk, mégis az ellenfél egyik ellentámadása hozott eredményt. Aztán a mi perceink következtek: egy kezezés utáni büntetőt és a jogos kétperces emberelőnyt kihasználva Sasics egymaga fordított. Röviddel a szünet előtt kaptuk az egyenlítő gólt. A második játékrészben valamivel közelebb álltunk 2-2-nél az újabb gólszerzéshez, mégis egy peches akció végén a Törköly vitte be a döntő tust. Nem játszottunk jól, a döntetlen azonban a látottak alapján reálisabb lett volna.