Induló oldalLevszki hírekTéli terembajnokság hírekTanuló utcai bajnokságA Levszki korábbi honlapja

Fehérvári út, 2014-2015/7. forduló: A narancs se volt akadály
LEVSZKI ZSÓFIA - ORANJE 5-0 (3-0)

Garancsi A. - Sasics M., Polgár T., Suhaji T. - Schütt J., Szabó A., Ternyák M. - Kaszás R., Barnácz J.

5. perc: Barnácz - Ternyák - Kaszás háromszög végén jött a gól. 1-0
10. perc: Barnácz húzós cselek után helyezett a kapuba. 2:0
15. perc: Szabó Attila éles szögből, jobb oldalról lőtte ki a bal felső sarkot. 3:0
28. perc: Barnácz fűzte át magát a bal szélen, és okosan a hosszú sarokba tüzelt. 4:0
36. perc: Ismét Barnácz került helyzetbe, és most sem hibázott. 5:0

Miután a két ünnep közötti meccsünket a Ghibli kérésére elhalasztottuk, két hét szünet után, de a sikeres folytatás reményében vártuk az Oranje elleni találkozót. A narancsosokkal tavaly kétszer is összefutottunk, az alapszakaszban simán, 4-0-ra elintéztek minket, a playoffban viszont 0-3-ról fordítva 5-3-ra mi nyertünk, ezzel lettünk ötödikek. A 2009/2010-es szezonban pedig az Oranje kvázi elődje, a Holland Válogatlan ellen vívtunk érdekes mérkőzést: a pályán 3-3 lett a vége, ám Markovics Geri bírópofozása miatt a zöld asztalnál 5-0-ra veszítettünk. Előtte pár héttel a Desperado Kupán 2-0-ra kaptunk ki tőlük, igaz, elég felforgatott összeállításban.

Jól kezdtük az új év első mérkőzését, sorra alakítottuk ki a helyzeteket, szerencsére ennek hamar meglett az eredménye. A folytatásban is mi uraltuk a játékot, egy-egy kontra, illetve lövés feljegyezhető volt az ellenféltől is, de ezeket a remek napot kifogó kapusunk mind megoldotta. Lehetett volna nagyobb különbségű a győzelem, de kapott gól nélkül és egy mesterhármassal megtoldva, igazán meggyőző a folytatásra nézve. Hajrá Levszki!