Fehérvári út, 2014-2015/9. forduló: Ez is megvan
LEVSZKI ZSÓFIA - KÉK-ÉK 6-3 (2-0)

Garancsi A. - Sasics M., Suhaji T., Szabó A. - Schütt J., Szabó Z., Ternyák M. - Barnácz J.

3. perc: A kapusról kipattanó labdát Ternyák vágta a hálóba. (1-0)
14. perc: Villámgyors ellentámadás végén Barnácz helyezett az üres kapuba. (2-0)
24. perc: Barnácz lőtt védhetetlen gólt. (3-0)
26. perc: Könnyelműsködésünket kihasználva szépített az ellenfél. (3-1)
27. perc: Barnácz gyorsan válaszolt. (4-1)
32. perc: Szabó A. lövése után egy védőről pattant a kapuba a labda. (5-1)
38. perc: Szabó Z. adta el a labdát, jött is a büntetés. (5-2)
39. perc: Szabó Z. szép góllal hozta helyre a hibáját. (6-2)
40. perc: Három az egyben hozta a Kék-Ék a labdát a kapunkra, nem is hibázták el a ziccert. (6-3)

A korábban Rockvilág néven futó együttes a múltban sem okozott sok gondot nekünk, és most is bíztunk benne, hogy magabiztosan húzzuk be ellenük az újabb meccsünket.

Gyorsan meglett a vezetés, de megint abba a hibába estünk, mint egy hete, a Scotch ellen, kényelmesen, néha kicsit flegmán játszottunk, és rengeteg helyzetet elpuskáztunk. A második félidőben ráadásul könnyelműsködni kezdtünk hátul, a lelkes, sokat futó rivális pedig gólokat tudott szerezni, amit egy kis odafigyeléssel könnyen elkerülhettünk volna. A győzelmünk persze nem forgott veszélyben, és a tényt most már rögzíthetjük: egy körrel az alapszakasz vége előtt továbbra is százszázalékosak vagyunk, és most már matematikailag is bebiztosítottuk az elsőségünket a playoff előtt. Ennyivel persze most már nem elégednénk meg...