Fehérvári út, 2014-2015/rájátszás, 1. forduló: Az aranyérem küszöbén
LEVSZKI ZSÓFIA - ORANJE 6-2 (2-1)

Garancsi A. - Sasics M., Polgár T. - Kaszás R., Szabó Z., Ternyák M. - Barnácz J.

2. perc: Parádés akció végén Ternyák talált a kapuba. (1-0)
6. perc: Barnácz bombázott a léc alá. (2-0)
13. perc: Egy kipattanó után távolról tüzeltek a hálóba. (2-1)
25. perc: Polgár ütemtelen passza után Barnácz volt eredményes. (3-1)
27. perc: Szögletet követően jött közelebb az ellenfél. (3-2)
31. perc: Barnácz szép mozdulattal a bal felső sarokba fejelt. (4-2)
34. perc: Barnácz ezúttal sem kegyelmezett. (5-2)
39. perc: Kaszás közelről állította be a végeredményt. (6-2)

Az alapszakaszban általunk 5-0-ra elintézett Oranje ellen szerencsés esetben akár a bajnoki címet is bebiztosíthattuk volna az Ágyúsok pontvesztése esetén, csakhogy az ő meccsüket a Ghibli ellen elhalasztották, így "csak" az volt a tét, hogy meglesz-e a tizedik győzelmünk is télen. Szokatlanul sok volt a hiányzó, így most csak egy cserével vettük fel a küzdelmet.

Míg egy héttel korábban a Ghibli ellen rémálomszerűen alakult az első félidő, most enyhén szólva ideális volt a kezdés: bő öt perc elteltével már 2-0-ra vezettünk, és jöttek a további ziccerek is. Az ellenfél kapusa azonban parádésan védett, és miután egy potyaízű góllal váratlanul szépített az Oranje, kicsit elbizonytalanodtunk. A második félidőig kellett várni arra, hogy újra magunkra találjunk, 3-2 után már nem volt kérdés, hogy ezt a meccset is simán hozzuk a narancsmezesek ellen. Megvan tehát az a bizonyos tizedik siker is, és jövő héten a Ghibli ellen már valóban meglehet az aranyérem, ehhez egy "szimpla" győzelem kellene.