Kerék utca, 2007-2008/2. forduló: Erősebb ellenfél, változatlan létszám
MAGNUM - LEVSZKI ZSÓFIA 5-0 (2-0)

LEVSZKI: Ambrus T. –Sasics M., Mocsári Zs., Polgár T. - Szabó Z., Cservenák G., Kaszás R. – Vati A.

5. perc: Villámgyors ellentámadást vezetett az ellenfél, amely a végletekig kijátszotta a lehetőséget, így a csatárnak egy lépésről kellett a kapuba találnia. (1-0)
13. perc: Egy szögletnél eladtuk a labdát, a kontra végén pedig higgadt volt a Magnum támadója. (2-0)
27. perc: Teljesen kipasszoltak megint minket, így nőtt a különbség. (3-0)
33. perc: Ismét labdaeladás, a kilépő csatár pedig a kifutó Ambrus fölött a hálóba emelt. (4-0)
37. perc: Mintegy nyolc méterről, tisztán lőhetett az ellenfél játékosa, nagy erővel a bal alsó sarokba. (5-0)

Borzasztó nehezen akar beindulni számunkra ez a terembajnokság. Nem csak a nyitófordulóban, hanem a második körben is rengeteg volt a hiányzónk, ráadásul most Suhaji Tomi sem tudott eljönni a Törköly elleni csapatból. Szerencsére viszont Szabó Zoli és Kaszás Rudi ezúttal csatlakozott hozzánk, akárcsak megszokott két vendégjátékosunk, Mocsári Zsolt és Vati Andris. Csakhogy az ellenfél az a Magnum volt, amely megnyerte a Tanuló utca II. osztályát, és ebben a pontvadászatban is a legfőbb esélyesnek számít.

Bár becsülettel küzdöttünk, és játékban többnyire felvettük a versenyt az ellenféllel, igazából nem lehetett esélyünk ezen a meccsen, több okból sem. Egyrészt még mindig dadogott egy kicsit a játékunk az összeszokatlanság miatt, másrészt riválisunk keménységével nem tudtuk tartani a lépést, és ehhez a játékvezető is asszisztált. Az egyébként rendkívül technikás csatárokkal rendelkező Magnum hátsó emberei ugyanis szokásukhoz híven egyáltalán nem válogattak az eszközökben, gondolkodás nélkül felöklelték vagy lerántották a mieinket, főleg Szabó Zolit és Mocsári Zsoltit. Egy alkalommal utóbbi teljesen egyedül tört kapura, és utolsó emberként a védő úgy terítette le, hogy a rajta lévő Levszki-mez darabokra szakadt (in memoriam 15-ös…). A retorzió érthetetlen módon csak sárga lap volt…A helyzeteit nagyon jól kihasználó rivális folyamatosan húzott el tőlünk, miközben kapusa szenzációsan védett, 0-3 után pedig feladtuk, így onnantól egyoldalúvá vált a meccs. Kár érte, mert a különbség erősen túlzottnak volt mondható…