Fehérvári út, 2015-2016/9. forduló: Kipipálva
LEVSZKI ZSÓFIA - ZSÖGÖD 3-1 (2-0)

Garancsi A. - Suhaji T., Szabó A. - Kővári M., Szabó Z., Ternyák M. - Barnácz J., Ambrus T.

10. perc: Barnácz jól eltalált lövése után a labda a jobb alsó sarokban kötött ki. (1-0)
17. perc: Szabó Z. szerzett labdát, Ternyákhoz passzolt, aki a jobb felsőbe emelt. (2-0)
33. perc: Egy előreívelt labdát a Zsögöd csatára Garancsit megelőzve passzolt a kapuba. (2-1)
37. perc: Barnácz végzett el szögletet, az élesen belőtt labda a kapusról pattant a hálóba. (3-1)

A bosszantó körülmények között elveszített Sujet elleni rangadó után papíron könnyebb feladat várt ránk az alsó régióban tanyázó Zsögöd ellen. A mézesheteit töltő Kaszás Rudi mellett Polgár Tomi és Sasics Miro hiányzott, de így is a magabiztos győzelem volt a célunk, mert tudtuk, hogy az alapszakaszban már nem nagyon veszíthetünk pontokat a folytatásban.

Az első tíz percben már látszott, hogy ezen a meccsen csakis egyféle eredmény született, bár egy darabig a célzással komoly gondjaink akadtak. Aztán Barnácz Józsi és Ternyák Miki révén mégis megvolt a kényelmes vezetés még az első félidőben, így úgy tűnt, sima győzelmet arathatunk. Csakhogy a folytatásban hadilábon álltunk a helyzetek kihasználásával, sőt váratlanul szépített is az ellenfél. Szerencsére Barnácz Józsi ravasz szögletét követően azért csak bebiztosítottuk a három pontot, és várhatjuk a jövő heti, Padid elleni összecsapást.