Fehérvári út, 2015-2016/rájátszás, 2. forduló: Elúszott a bajnoki cím
JUJUY - LEVSZKI ZSÓFIA 6-4 (2-3)

Garancsi A. - Polgár T., Szabó A. - Kaszás R., Szabó Z. - Kővári M., Barnácz J.

5. perc: Egy felpörgő labdát Kaszás vágott a kapuba. (1-0)
10. perc: Lefordultak a védőnkről, és lapos lövéssel egyenlítettek. (1-1)
14. perc: A menteni igyekvő Szabó Zé megzavarta a kimozduló Garancsit, és így a labda bepattogott a kapuba, Polgár már csak a gólvonal után tudott közbelépni. (1-2)
17. perc: Barnácz adott remek labdát Kővárinak, aki fordulásból egyenlített. (2-2)
19. perc: Újabb remek támadás végén volt Kővári eredményes. (3-2)
23. perc: Egy védelmi zavart követően ismét Polgár és Szabó Zé nehezítette meg egymás életét, egyenlített az ellenfél. (3-3)
26. perc: Barnácz-bomba után a menteni akaró kapus Kaszásra ütötte a labdát, ami a hálóba hullott. (4-3)
30. perc: Barnácz vesztett labdát a védekező harmadban, ebből is gól lett. (4-4)
33. perc: Gyors kontra végén kaptuk az ötödiket. (4-5)
36. perc: Ismét egy eladott labda a kapunk előtt, Kővári volt könnyelmű, amit kegyetlenül kihasználtak. (4-6)

Kemény meccs várt ránk, a Jujuy ugyanis hozzánk hasonlóan még nem mondott le arról, hogy begyűjti a bajnoki címet. Az alapszakaszban ugyan legyőztük őket 3-2-re, de ezt némi szerencsével tettük, hiszen 0-2-ről fordítottunk, és Kaszás Rudi az utolsó pillanatokban szerezte a mindent eldöntő gólt. Több hiányzónk is volt, de így is megpróbáltunk nyerni.

Kicsit kevesen voltunk kezdésre, Ternyák Miki és Szabó Zoli is hiányzott, de szerencsére utóbbi végül befutott. Végre nem álmosan és lassan kezdtük a mérkőzést, hanem pörgősen és aktívan tettük a dolgunkat. Helyzetek voltak mindkét oldalon, de a szerencse ekkor még velünk volt, így mi szereztük meg a vezetést. A folytatásban sajnos a szerencse fokozatosan elpártolt tőlünk, a helyzeteink kimaradtak, vagy kapufáig jutottunk, míg hátul rendre kihasználták a hibáinkat. Nem lenne korrekt azt mondani, hogy sokkal jobbak voltunk, de egy hangyányit talán igen, egy kimondottan jó, sokat futó és fiatalabb csapat ellen. Sajnos ezzel a vereséggel az aranyérem messzire került, de mint tudjuk a labda gömbölyű. (Kaszás Rudi tudósítása)