Induló oldalLevszki hírekTéli terembajnokság hírekTanuló utcai bajnokságA Levszki korábbi honlapja

Fehérvári út, 2016-2017, 1. forduló: Hidegzuhany a rajton
MARGITSZIGET FC - LEVSZKI ZSÓFIA 3-2 (2-2)

Garancsi A. - Suhaji T., Polgár T., Hegyi P. - Schütt J., Szabó Z., Kővári M. - Barnácz J., Ambrus T.

4. perc: Schütt szabadrúgásból talált a kapuba. (0-1)
6. perc: Schütt buktatta az ellenfél csatárát a hatoson belül, a megítélt büntetőt pedig beverték a léc alá. (1-1)
12. perc: Barnácz is szabadrúgásból volt eredményes. (1-2)
16. perc: Csúnyán eladott labda után egyenlített újra a Margitsziget. (2-2)
29. perc: A szokásos nagy baki hátul, büntetéssel riválisunk részéről. (3-2)

A nem túl jól sikerült angyalföldi szezonzáró és a tűrhető pécsi kiruccanás után megkezdtük terembajnoki szereplésünket a Fehérvári úton, méghozzá a számunkra ismeretlen, de nálunk láthatóan jóval fiatalabb átlagéletkorú Margitsziget FC ellen. A keretünkből csupán Kaszás Rudi hiányzott (a sérüléssel bajlódó Szabó Atti és Szabó Dave ezt a téli szezont kihagyja), némi kihagyást követően viszont újra a csapatban tudhattuk Hegyi Petit és Schütt Józsit.

(galéria megtekintéséhez kattints a képre!)

Érdekes forgatókönyvet hozott az első félidő, hiszen mi szereztünk két szép szabadrúgásgólt, az ellenfél viszont kapitális védelmi hibáinkat kihasználva kétszer is egyenlített. Ezt követően, miután a Margitszigetnél még ebben a játékrészben összejött a hat fault, kisbüntetőt végezhettünk el, Barnácz Józsi lövését azonban védte a kapus. Fordulás után nem igazán volt benne a pakliban, hogy mi kapunk gólt, de sajnos így történt, amihez ismét a mi segítségünk kellett. Ezt követően nyomasztó fölényben játszottunk, de a jól védekező "szigetiek" ellen kevés komoly gólszerzési lehetőségünk akadt, így végül egy pontot sem tudtunk szerezni. Kár érte, mert ennél még nehezebb meccsek jönnek a folytatásban.