Induló oldalLevszki hírekTéli terembajnokság hírekTanuló utcai bajnokságA Levszki korábbi honlapja

Fehérvári út, 2016-2017, 11. forduló: Ezúttal a szebbik arcunkat mutattuk
LEVSZKI ZSÓFIA - JUJUY 3-0 (2-0)

Garancsi A. - Suhaji T., Polgár T., Schütt J. - Szabó Z., Kővári M. - Barnácz J., Kaszás R.

10. perc: Barnácz szerzett labdát a félpályánál, majd spinyóval kilőtte a jobb alsó sarkot. (1-0)
17.perc: Szabó Zé indította a félpályánál ballal a bal oldalon megiramodó Suhaji Tomit, aki állítgatás nélkül, ballal kapásból kilőtte a hosszút. (2-0)
38. perc: Kővári eresztett el egy bombát 10 méterről, ami megpattant egy védő hátán, és így védhetetlenül vágódott a léc alá. (3-0)

A Jujuyban és bennünk az a közös ebben a bajnokságban, hogy mindkét csapat elmarad a korábbi években mutatott teljesítményétől. Nekünk még nem volt biztos az 5-8. helyért zajló playoffba jutás (a legjobb négyet már korábban elszúrtuk), így nagyon kellett volna a győzelem, de riválisunkkal szemben negatív volt a mérlegünk, egy győzelem mellett egy döntetlent és két vereséget tudtunk felmutatni ellenük. Ambrus Kapitány és a továbbra is sérült Hegyi Peti hiányzott a találkozóról.

(galéria megtekintéséhez kattints a képre!)

A mérkőzés összképe alapján megérdemelten nyertük meg ezt a mérkőzést. Igaz, voltak nehéz pillanatok, de ekkor érkezett egy becsúszó láb, kéz, és már a szerencsének is ideje volt mellénk szegődnie. Ezzel a mentalitással és játékkal
bármelyik csapat ellen lesz esélyünk a jövőben....jó az irány, csak tartani kell!