Fehérvári út, 2017-2018, 4. forduló: Tízet számoltak ránk...
ÁGYÚSOK - LEVSZKI ZSÓFIA 10-3 (7-0)

Garancsi A. - Polgár T., Suhaji T., Szabó A. - Szabó Z., Ambrus A., Szabó D. - Botos G., Ambrus T.

Gólszerzőink: Botos 2, Ambrus A.

Régi nagy riválisunkkal, az Ágyúsokkal még úgy is az esélytelenek nyugalmával játszhattunk, hogy ezúttal létszámgondjaink nem voltak, sőt: az alapító-kapitány Ambrus Atti is kihasználta az alkalmat, és rövid magyarországi látogatását egy Levszki-meccsel igyekezett megfűszerezni.

(galria megtekintshez kattints a kpre!)

Sejtettük, hogy nem mi leszünk a favoritok, de arra az első tíz percre, amit produkáltunk, rémálmainkban sem gondoltunk. Egy balul sikerült hazaadás után szinte azonnal vezetést szerzett az ellenfél, majd újabb bohózatba illő jelenetek és bakik jöttek a részünkről, a sokkal lendületesebben, gyorsabban játszó Ágyúsok pedig állva hagyott minket, sorra lődözte az újabb gólokat. A félidő felénél 0-7 (!) volt az állás...Ami (bár ez lehet, hogy kicsit megmosolyogtató) némi pozitívumként fogható fel, hogy a "bűvös nyitó 10 perc" elteltével szokás szerint felpörögtünk valamelyest, összeállt a védekezésünk, és helyzeteket is kidolgoztunk, persze nyilván az Ágyúsok támadói sem koncentráltak minden lehetőségüknél maximálisan. Ha úgy vesszük, a második félidőt, sőt a második 30 percet 3-3-ra hoztuk ki, de ez azért sovány vigasz. A lényeg, hogy borzasztóan le vagyunk ülve, lassúak és körülményesek vagyunk, csak remélni tudjuk, hogy a 3 hetes szünet jót tesz majd nekünk, és 2018-ban egy másik Levszkit láthat a (nem létező) nagyérdemű...Boldog(abb) új évet mindenkinek!