Fehérvári út, 2017-2018, 5. forduló: Bajnoki győzelem közel három hónap után!
LEVSZKI ZSÓFIA - COMBI KUTYÁK 4-2 (3-1)

Garancsi A. - Suhaji T., Bartus R., Szabó A. - Papp B., Lázár Z., Szabó Z. - Botos G., Ambrus T.

Gólszerzőink: Papp, Suhaji, Ambrus + 1 öngól

A gyalázatos 2017-es évzáró, a négy súlyos vereség után azzal az eltökélt szándékkal vártuk az újév első Fehérvári úti bajnokiját, hogy a szintén nulla pontos Combi Kutyák ellen csakis a győzelem az elfogadható. Csakhogy rengeteg volt a hiányzónk (Kaszás Rudi porcleválás miatt hosszú időre kidőlt), így jelentősen erősítettünk erre a meccsre: Papp Bandi több év elteltével jött el segíteni nekünk, Botos Gabi pedig két ismerősét, Bartus Robit és a futsalos Lázár Zolit is elhívta a "kiesési derbire".

(galria megtekintshez kattints a kpre!)

Míg korábban szinte mindig beragadtunk a rajtnál, vagyis nagyon elszúrtuk az első tíz percet, ezúttal pont az ellenkezője történt: első lövésünkből Papp Bandi betalált, a másodikból Suhaji Tomi ugyanígy tett, majd Ambrus Kapitány centerezése után az ellenfél védője lőtt öngólt, így hat perc elteltével 3-0 volt ide! Sajnos ezt követően kicsit lankadt a koncentráció, a helyzetkihasználásunk sokat romlott, ráadásul riválisunk szerzett egy igencsak szerencsés gólt, így nem lehettünk nyugodtak. Szerény képességű, de hajtós, kemény vetélytárssal volt dolgunk, amely egy pillanatra sem adta fel, ám a hajrában Ambrus Kapitány találata után azért megnyugodtak a kedélyek. Október 16. után nyertünk tehát újra bajnoki mérkőzést, legalábbis a pályán (utána volt még egy játék nélküli győzelem is Angyalföldön), és a téli pontvadászatban megvan a hőn áhított első diadal. Folytassa, Levszki!:)