Kerék utca, 2007-2008/6. forduló: Átaludtuk az elejét
LEVSZKI ZSÓFIA – VIHAR 2-2 (1-2)

LEVSZKI: Korda K. – Sasics M., Mocsári Zs., Suhaji T. - Szabó Z., Kaszás R. – Ambrus T.

5. perc: Egy váratlan, éles szögből leadott lövés a jobb alsó sarokban kötött ki. (0-1)
15. perc: Egy kontra végén nőtt a különbség. (0-2)
17. perc: Mocsári lőtte ki a hosszú sarkot. (1-2)
28. perc: Szabó Z. szerezte meg a labdát a kapustól, a visszatett játékszert pedig Sasics az üres kapuba vágta. (2-2)

Egy pécsi kirándulással a lábunkban érkeztünk erre a meccsre, persze ez nem mindenkire vonatkozott. Sokan most sem voltunk, de azért a mezőny második felében található Vihar ellen mindenképpen szerettük volna folytatni jó sorozatunkat, vagyis zsinórban negyedik győzelmünkre készültünk.

Ha nem is viharos támadásokkal kezdtünk, azért mi kezdeményeztünk többet, ehhez képest egy kósza lövéssel váratlanul az ellenfél szerzett vezetést. Rákapcsoltunk, kapufát is lőttünk, mégis nőtt a különbség, szerencsére még fordulás előtt szépíteni tudtunk. A folytatásban meglett az egyenlítés is, majd teljesen beszorítottuk a Vihart, de a győztes gólt már nem tudtuk bevinni. Így aztán fontos két pontot hullajtottunk el.