Kerék utca, 2007-2008/7. forduló: Latinos „pontosság” + fura hozzáállás = vereség
HELLAS - LEVSZKI ZSÓFIA 3-2 (1-1)

LEVSZKI: Ambrus T. – Sasics M., Mocsári Zs., Schmidt B., - Suhaji T., Cservenák G., Szabó Z. – Szabó A., „Gabi”

7. perc: Mocsári-”Gabi” féle akció végén utóbbi lőtt a jobb alsó sarokba. (0-1)
12. perc: Szabó Z. hibáját kihasználva hat méteres lövéssel egyenlített a Hellas. (1-1)
27. perc: Suhajiról fordult le a csatár, aki közelről a hálóba gurított. (2-1)
30. perc: Sasics menetrendszerű találatával jöttek vissza a reményeink. (2-2)
38. perc: Hatalmas védelmi megingást kihasználva a lendületből érkező narancsmezes játékos gond nélkül lőtt nyolc méterről a bal alsóba. (3-2)

Sosem látott mélypontra süllyedtünk a meccs előtt, hiszen bár hiányzóink eddig is rakatszám voltak minden találkozón, ezúttal négy (!) olyan ember is alaposan elkésett, aki pedig jelezte, hogy eljön. Kezdéskor így 3+1-en álldogáltunk a pályán, és ha nincs Miro „Gabi” nevű haverja, aki azon melegében beszállt nekünk segíteni, kettős emberhátrányban kezdünk. Így „csak” szimpla lett belőle…

Nehéz nyugodtan beszélni erről a meccsről, mert a négy késő azt gyakorlatilag komolytalanná tette. Nem volt megfelelő bemelegítés, ráhangolódás, ehelyett a pánik és a szégyen lett úrrá azokon, akik ott álltak tanácstalanul a játéktéren. Még így is nyerhettünk volna simán, de törvényszerű volt, hogy ilyen körülmények között semmi ne jöjjön össze, és nem is érdemeltük volna meg a győzelmet…