Induló oldalLevszki hírekTéli terembajnokság hírekTanuló utcai bajnokságA Levszki korábbi honlapja

Fehérvári út, 2018-2019, 10. forduló: A sírból hoztuk vissza...
LEVSZKI ZSÓFIA - CORALL ZT 4-3 (1-3)

Garancsi A. - Polgár T., Suhaji T., Szabó A. - Szabó Z., Kővári M. - Kaszás R., Ambrus T.

Gólszerzőink: Ambrus 2, Kaszás, Kővári

Az elmúlt hetek gyengélkedésének köszönhetően most már tényleg győzelmi kényszerben voltunk, legalábbis a legjobb négy közé jutást illetően. A Corall mindössze három ponttal szerénykedett a tabellán, de egyrészt többnyire szoros meccseket játszott, másrészt a formánkat elnézve illett szerényen várnunk az alapszakasz utolsó előtti összecsapását. Kilenc fősre zsugorodott keretünkből Nász Norbi hiányzott.

(galria megtekintshez kattints a kpre!)

Az első félidőben sajnos "aktuális" formánkat hoztuk, ugyanolyan összeszedetlenül, pontatlanul és lassú tempóban futballoztunk, mint az ezt megelőző három mérkőzésünkön. Az ellenfél ekkor egyértelműen fölénk nőtt, és még az sem segített sokat rajtunk, hogy egy ellentámadásból Ambrus Kapitány váratlanul megszerezte a vezetést. Percek alatt kaptunk ugyanis hármat, így kétgólos hátrányból folytattuk a második játékrészben. Itt aztán fokozatosan lendültünk bele, és az utolsó 10-12 percben már úgy küzdöttünk, ahogy ilyen helyzetben kell. Jöttek is a helyzetek, és a hajrában megfordítottuk az állást, amivel életben tartottuk a reményeinket. Ha egy hétre rá a Móriczot is megverjük, tuti az 1-4, de ehhez sokkal jobb játékra lesz szükség...