Kerék utca, 2007-2008/9. forduló: Sokkoltuk az ellenfelet
LEVSZKI ZSÓFIA – GUMISOKK 9-1 (3-0)

LEVSZKI:Korda K. – Mocsári Zs., Suhaji T., Szabó A. - Szabó Z., Kaszás R. – Sasics M., Ambrus T.

4. perc: Szöglet utáni kavalkádban Szabó A. találta meg a labdát, aki a hálóba bombázott. (1-0)
9. perc: Egy lehulló labdát Szabó A. kapásból, gyönyörűen vágott a jobb sarokba. (2-0)
19. perc: Szabó Z.-t vágták fel a kapu előterében, a megítélt büntetőt pedig Sasics zúdította a kapuba. (3-0)
23. perc: Szabó Z. három védőn cselezte át magát, majd Sasicsot hozta ziccerbe, aki nem hibázott. (4-0)
26. perc: A kapunak háttal állva Ambrus lerázta magáról a védőjét, majd fordulásból a hosszú sarokba lőtt. (5-0)
29. perc: Egy védelmi megingás után egyedül törhetett kapura az ellenfél csatára, és szépített. (5-1)
32. perc: Suhaji fejjel vette be a Gumisokk kapuját. (6-1)
34. perc: Kaszás lövése kijött a kapufáról, Sasics pedig egy lépésről bepofozta. (7-1)
36. perc: Mocsári éles szögből lőtt a jobb sarokba. (8-1)
39. perc: Sakk-mattra kijátszott támadás végén Sasics egy csel után a rövidbe lőtt. (9-1)

Két hét szünet volt az ünnepek miatt a bajnokságban, és a jelek szerint ez nem tett rosszat nekünk, hiszen tulajdonképpen gond nélkül összeálltunk a kezdésre. Hiányzók ugyan most is voltak, de bőven kezdés előtt összejöttünk nyolcan, amire nem is igen volt még példa ebben a bajnokságban. Ilyen előzmények után a sereghajtó, még nyeretlen Gumisokk ellen kötelezőnek számított a biztos győzelem.

Végre igazi felszabadult, jó játékot produkáltunk, persze ehhez kellett egy olyan ellenfél is, amely nem állított nehéz feladat elé minket. Hamar elkezdtük a gólgyártást, majd 2-0 után kihagyott ziccerek következtek, de a második játékrészben már jobb százalékkal használtuk ki a lehetőségeinket. A bevallottan a gólkirályi címről álmodozó Sasics Miro ezúttal előretolt éket játszott, és mivel sokszor volt jó időben jó helyen, végül meg sem állt négy találatig. Szebbnél szebb gólokat lőttünk, és kiütéses, önbizalom-növelő győzelmet arattunk.