Kerék utca, 2007-2008/10. forduló: Több mint balszerencsés vereség
PROBLEM CHILD - LEVSZKI ZSÓFIA 3-2 (2-1)

LEVSZKI:Korda K. – Mocsári Zs., Suhaji T., Sasics M. - Szabó A., Szabó Z. - Kaszás R., Ambrus T.

16. perc: Egy buta eladott labdából egészpályás kontrát vezetett az ellenfél, amelynek végén nem hibázott. (1-0)
18. perc: Létszámfölényes szituációt használtak ki a narancsmezesek. (2-0)
19. perc: Ambrus fejjel próbálta eljuttatni a ziccerben lévő Kaszáshoz a labdát, amely megpattant egy védő kezén. A megítélt büntetőt Sasics bombázta a hálóba. (2-1)
38. perc: Szép támadás végén Kaszás passzát Szabó A. értékesítette. (2-2)
39. perc: Túlságosan felbátorodtunk, kitámadtunk, és kaptunk egy újabb kontragólt. (3-2)

Úgy néz ki, azért a bajnokság végére úgy-ahogy összeállunk, és bár a korábban elszórakozott meccseket már nem tudjuk semmissé tenni, azért megpróbáltuk presztízsből behúzni a hátralévő két találkozót, egyaránt pokoli erős ellenfelekkel szemben. A tavalyi bajnok Problem Child, amely mögött akkor ezüstérmesek lettünk a Kerék utcában, nem a fiatal lendületéről híres, de minden hájjal megkent, rutinos csapat, amelynek szerettünk volna visszavágni a 2007-es 6-5-ös vereségért. Két cserével ezúttal is összejöttünk, ami jó jelnek tűnt.

Viszonylag óvatosan játszott mindkét csapat az első félidőben, de mi lendültünk bele előbb, és több komoly gólszerzési lehetőségünk is adódott. Sajnos ezeket elpuskáztuk, a kontrákra berendezkedő rivális pedig két hibánkat kegyetlenül megbüntette a játékrész hajrájában. Szerencsére büntetőből még fordulás előtt szépíteni tudtunk, majd a második húsz percben gyakorlatilag felborult a pálya: a Problem Child foggal-körömmel védekezett, alig-alig jött át a félpályán, közben pedig nekünk számos nagy helyzetünk volt. Az ellenfél kapusa, valamint a kapufa azonban sokáig megakadályozta, hogy egyenlítsünk, ám egy szép támadás végre meghozta az eredményét. Sajnos túlságosan is nyerni akartunk, így a legvégén egy újabb butaságunkat kihasználva a narancsmezesek mégis győzni tudtak. A játék képe alapján érdemtelenül, de ez persze nem vigasztalt minket. Sokadik balszerencsés vereségünket szenvedtük el ebben a bajnokságban.