Fehérvári út, 2007-2008/7. forduló: Az utolsó pillanatokban fordítottunk
LEVSZKI ZSÓFIA – FC LEANTE 4-3 (1-2)

LEVSZKI: Ambrus T. – Suhaji T., Sasics M., Szabó A.- Polgár T., Szabó Z., Kaszás R. – Szabó D., Botos G.

5. perc: Eladtunk egy labdát a félpályánál, azonnal indították az elől lófráló csatárt, aki közelről a hálóba helyezett. (0-1)
12. perc: Egy szögletnél a vonalon álló Kaszáson megpattant a labda, melyet Ambrus már csak beljebb tudott segíteni. Öngól! (0-2)
17. perc: Egy kavarodás végén Botos vágta a bal felső sarokba a bőrt. (1-2)
35. perc: Gyönyörű támadás végén Szabó D. két lépésről küldte a hálóba a labdát. (2-2)
36. perc: Egy buta hibát kihasználva visszavette a vezetést a Leante. (2-3)
38. perc: Ide-oda pattogott a labda az ellenfél kapuja előtt, végül Polgár csapott le rá, aki kiegyenlített. (3-3)
40. perc: Az utolsó pillanatokban lekontráztuk riválisunkat, Kaszás pedig bevitte a győztes találatot. (4-3)

A listavezető legyőzése után folytatni szerettük volna a felzárkózást elődünk pocsék szereplése után az FC Leante ellen is, amely egy Aramis-öregfiúk csapatnak is titulálható volt. Több olyan ember is megjelent végre a Fehérvári úton, akit elég ritkán láttunk mostanában, így aztán elég tisztességes létszámban tudtuk felvenni a harcot a szintén dobogóra hajtó ellenfelünkkel. Schmidt „Szöszi” is eljött, de csak szurkolni, betegsége után még nem kockáztatta a játékot.

Igazi drámai meccset játszottunk a rutinos, keveset futó, de minden hájjal megkent ellenfelünkkel, amely szinte végigbekkelte a 40 percet, de hibáinkat könyörtelenül kihasználta, így meglepő, kétgólos előnyre tett szert. Úgy tűnik, lassan tendencia, hogy 0-2 után térünk magunkhoz, mert még fordulás előtt sikerült a szépítés, majd tovább rohamoztunk az egyenlítésért. Sokáig azt gondoltuk, mégsem fog ez összejönni, ám a hajrában felgyorsultak az események. Öt perccel a vége előtt egalizáltunk, majd egy gyors gólváltást követően annyira nyerni akart a szinte végig vezető Leante, hogy a legvégén az egy pont is kicsúszott a kezéből. A körülményekhez képest mázlis győzelmet arattunk, de a játék képe alapján megérdemeltük a sikert.