Fehérvári út, 2007-2008/8. forduló: Szégyenteljes vereség
FBI - LEVSZKI ZSÓFIA 4-2 (2-1)

LEVSZKI: Korda K./Ambrus T. – Sasics M., Schmidt B., Polgár T. - Szabó Z., Cservenák G. - Kaszás R., Szabó D./Ambrus T.

7. perc: Polgár T. lőtte élesen középre a labdát, amely egy védőről a saját kapujába vágódott. Öngól! (0-1)
12. perc: Egy szögletnél nem figyeltünk a berobbanó csatárra, aki nem hibázott. (1-1)
15. perc: Egy távoli lövésbe a kapu előtt álló csatár beletette a lábát, a labda pedig a léc alatt kötött ki. (2-1)
35. perc: Egy oldalberúgásra a hosszú oldalon Schmidt érkezett, aki kiegyenlített. (2-2)
38. perc: FBI-kontra végén Ambrus hárított, közben két kézzel fellökték a menteni igyekvő Schmidtet, akiről a hálóba pattant a labda. Öngól! (3-2)
40. perc: Egy lepattanó labdát vágtak be a bal felső sarokba. (4-2)

Két élcsapat legyőzése után mindenki arra számított, hogy simán hozzuk az újabb három pontot, hiszen az utolsó helyezett, még nyeretlen FBI együttesével találkoztunk, ráadásul viszonylag erős összeállításban tudtunk kiállni. Azért voltak hiányzók, Szabó Atti, Botos Gabi és Suhaji Tomi nem tudott eljönni a sereghajtó elleni összecsapásra.

Ezt a meccset egészen biztosan nem tesszük ki az ablakba…Valószínűleg úgy gondoltuk, hogy a sereghajtót negyedgőzzel is megverjük, mert egészen szétesően, lagymatagon játszottunk. Kész csoda, hogy vezetést szereztünk, azt is egy öngóllal. Ezt követően azonban a lelkes ellenfél két rövidzárlatunkat is kihasználta, és fordított. A folytatásban görcsösen támadtunk, és bár kapuja elé szegeztük az FBI-t, riválisunk védői méterekről belevetődtek a lövésekbe, kapusukon pedig amellett, hogy nagy védéseket is produkált, kétszer is a kapufa segített. Öt perccel a vége előtt így is egyenlítettünk, de aztán egy teljesen szabálytalan góllal mégis eldőlt minden. A külső körülményektől függetlenül is eléggé szégyellhetjük magunkat ez után a produkció után, így alig maradt esélyünk a felsőházi rájátszásba jutásra.