Fehérvári út, 2007-2008/11. forduló: Elbuktunk a siker kapujában
PÉNZÜGYESEK - LEVSZKI ZSÓFIA 5-2 (1-1)

LEVSZKI: Korda K. – Sasics M., Schmidt B., Szabó A. - Cservenák G., Szabó Z., Kaszás R. - Botos G., Ambrus T.

12. perc: Szabó Z. szenzációs passzal hozta helyzetbe Kaszást, aki hajszálpontos lövést eresztett meg a bal alsó sarokba. A labda a kapufáról pattant be. (0-1)
16. perc: Egy távoli lövés megpattant Korda előtt, kapusunk így végül nem tudott hárítani. (1-1)
24. perc: Csúnyán lekontrázott minket az ellenfél, amely vezetést szerzett. (2-1)
27. perc: Hatalmas védelmi hiba után nőtt a különbség. (3-1)
31. perc: Kaszáson kétszer is nagy helyzetben taszítottak hatalmas ziccerben, a bíró azonban továbbot intett, az ellentámadásból pedig ismét eredményesek voltak a kékmezesek. (4-1)
34. perc: Teljesen szétesett védelmünk csak asszisztált az újabb kontratalálathoz. (5-1)
37. perc: Sasics kozmetikázott még az eredményen. (5-2)

És akkor eljött az igazság pillanata! Ahogy az várható volt, a mögöttünk lévő riválisok közül a No Fair és az FC Degu is győzött, így nem volt mese: a felsőházi rájátszásba jutáshoz le kellett győznünk a második helyen álló Pénzügyeseket. Sajnos voltak hiányzóink, Polgár Tomi, Suhaji Tomi és Szabó Dave nagyon kellett volna a sorsdöntő meccsen, de azért így is bizakodtunk. Annál is inkább, mert az első, a harmadik és a negyedik helyezettet már megvertük korábban, így most is esélyünk volt a sikerre.

Néhányan elkéstek, így felforgatott összeállításban kezdtük a meccset, de fura mód talán épp ekkor játszottunk a legjobban. Botos kapufáját követően az ellenfél is eltalálta a lécet, utána viszont – az addig látottak alapján megérdemelten – megszereztük a vezetést Kaszás Rudi góljával. Egyértelműen mi irányítottunk, és nem is volt gond egészen addig, amíg egy kósza lövés be nem akadt Korda Kálmi kapujába. Ettől feltűnően idegesek és fegyelmezetlenek lettünk, mindenki gólt akart rúgni, fordulás után pedig a higgadt, kontrákra berendezkedő ellenfél egyszerűen szétzilált minket. Nem volt nehéz dolga, mert egyszerűen nem védekeztünk, és ekkor már mindenki nagyon tompán játszott. Bár a játékvezetőnek is voltak furcsa ítéletei, nem emiatt kaptunk ki. A végeredmény erősen túlzott lett, de magunknak köszönhetjük. Az alapszakasz 7. helye persze nagyrészt annak tulajdonítható, hogy elődünktől pocsék eredményeket örököltünk, de így is majdnem sikerült feltornászni magunkat a legjobbak közé, egy ponton múlott a dolog…Bár egyértelmű, hogy a bajnoki címért kellene küzdenünk a továbbiakban, marad a 7-12. helyért zajló playoff, amelynek során kötelező lesz begyűjteni a 7. pozíciót.