Induló oldalLevszki hírekTéli terembajnokság hírekTanuló utcai bajnokságA Levszki korábbi honlapja

Fehérvári út, 2007-2008/12. forduló: Kiszenvedtük a győzelmet
LEVSZKI ZSÓFIA - HANGYA FC 3-2 (1-1)

LEVSZKI: Korda K. – Sasics M., Suhaji T., Szabó A. - Polgár T., Cservenák G., Szabó Z. - Kaszás R., Ambrus T.

7. perc: Szép akció végén Cservenák volt eredményes. (1-0)
12. perc: Rosszul állt fel a sorfal egy szabadrúgásnál, ezt kihasználva pedig az ellenfél csatára a bal alsó sarokba lőtt. (1-1)
31. perc: Polgár érdekes módon találta el a labdát, amely azonban így is a kapuban kötött ki. (2-1)
35. perc: Egy bedobásnál lemaradtunk az érkező támadóról, aki közelről a léc alá bombázott. (2-2)
38. perc: Kavarodás végén Szabó A. lövése talált utat a hálóba. (3-2)

Egy picit csalódottan vettük tudomásul, hogy csak az alsóház csapataival mérkőzhetünk meg a rájátszásban, de mit volt mit tenni: ha már így alakult, igyekeztünk minden meccsünket megnyerni a playoffban, hogy biztosan meglegyen a 7. hely. Elsőként azzal a Hangya FC-vel találkoztunk, amellyel két héttel korábban, az alapszakaszban is játszottunk. Akkor 3-0-ra nyertünk, de nem volt olyan könnyű dolgunk, csak a végén biztosítottuk be a három pontot. Három hiányzónk volt Szabó Dave, Schmidt "Szöszi" és Botos Gabi személyében.

(galéria megtekintéséhez kattints a képre!)

Ellenfelünk mindenképpen szeretett volna visszavágni nekünk a 0-3-ért, ennek megfelelően harcosan játszott, nem adta olcsón a bőrét. Az első tíz percben kevés helyzet adódott a kapuk előtt, utána viszont egy szép támadás végén Cservenák Gabi góljával előnybe kerültünk. Sajnos egy buta hiba miatt ez hamar elúszott, és olykor szerencsénk is volt, hogy nem vette át a vezetést is a Hangya. Fordulás után többet kezdeményeztünk, fölényben voltunk, és úgy tűnt, Polgár találata elég is lesz az üdvösséghez, a végén azonban felgyorsultak az események: előbb ismét egalizált a riválisunk, majd Szabó Atti révén mégis csak sikerült kicsikarnunk a győzelmet.