Fehérvári út, 2007-2008/14. forduló: Ezúttal sem bírtunk a "szövetségiekkel"
FBI - LEVSZKI ZSÓFIA 3-2 (2-1)

LEVSZKI: Korda K. – Suhaji T., Sasics M. - Szabó A., Kaszás R. – Botos G., Ambrus T.

8. perc: Egy bedobásra Sasics érkezett a hosszú oldalon, és kapásból a hálóba lőtt. (0-1)
14. perc: Szép támadás végén egyenlített az ellenfél. (1-1)
16. perc: Egy jól eltalált lövéssel máris az FBI-nál volt az előny. (2-1)
26. perc: Nagy védelmi megingást követően nőtt a különbség. (3-1)
35. perc: Kavarodás után Botos szépített. (3-2)

Egy újabb győzelemmel matematikailag is bebiztosíthattuk volna hetedik helyünket, vagyis az alsóház megnyerését a bajnokságban, ráadásul illett volna visszavágnunk annak az FBI-nak, amelytől meglepetésre kikaptunk az alapszakaszban. Bár mi is nehezen jöttünk össze, éppen csak csere nélkül, az ellenfél az első percekben 4+1 emberrel állt fel, így egy darabig, Suhaji Tomi érkezéséig mi is így tettünk. Az első félidő közepétől állt helyre a „rend”, a meccs tulajdonképpen ott kezdődött igazán.

Nagyon lazán kezdtük a mérkőzést, hiszen az ellenfél nehezen akart összeállni, ám – mint később kiderült – ez visszaütött, hiszen gyakorlatilag Korda Kálmin kívül senki nem tudott igazán felpörögni. Bár a vezetést még mi szereztük meg először, az elszánt, sokkal többet mozgó FBI még az első játékrészben fordított, majd utána növelte is előnyét. A hajrában hiába szorongattunk, csak egyszer tudtunk betalálni, kétszer a kapufa segítette ki a riválist, így szégyenszemre másodszor is kikaptunk tőlük. Harmatgyengén játszottunk, így persze nem is lehetett más a vége…