Fehérvári út, 2008-2009/2. forduló: Sima győzelem mérsékelt játékkal, Szabó Dave sérülésével
LEVSZKI ZSÓFIA - GROUND FC 5-0 (2-0)

Ambrus T. - Sasics M., Markovics G., Polgár T. - Cservenák G., Szabó D. - Botos G.

7. perc: Egy gyors kontra végén Sasicshoz került a labda, aki egy igazítás után a rövid sarokba lőtt. (1-0)
15. perc: Polgár verekedte át magát a védőkön, majd a kifutó kapuson is, végül pedig az üres kapuba passzolt. (2-0)
28. perc: Botos beadására Polgár érkezett jó ütemben, és nem hibázott. (3-0)
33. perc: Ezúttal Cservenák lövése talált utat a kapuba. (4-0)
36. perc: Botos állította be a végeredményt. (5-0)

Érdekesen alakult ez a hétfői nap, hiszen Korda Kálmi egy korábban szerzett sérülése kiújult, így nem tudta vállalni a játékot. Schmidt "Szöszi" elvileg jelezte, hogy nem vesz részt a meccsen, de az sms valahol elveszett az éterben, Szabó Atti pedig egyszerűen nem jelent meg. Egy cserénk azért volt, és mindenképpen győzni szerettünk volna ismét.

Ismét elég langyos meccset játszottunk egy nem túl acélos ellenféllel, de most sem villogtunk igazán. A vezetést azért sikerült megszereznünk, ám utána sajnálatos esemény történt: Szabó Dave-nek kifordult a bokája, és nagy fájdalmak közepette elhagyta a pályát. Csak remélni tudjuk, hogy nem annyira súlyos a sérülése, de ez csak néhány nap múlva derül ki. Csere nélkül folytattuk tehát, bár a Ground FC is öt mezőnyjátékossal vette fel a küzdelmet. Még fordulás előtt jött az újabb találatunk, majd a második játékrészben fokozatosan őröltük fel a kapunkra szinte semmi veszélyt nem jelentő riválisunkat. A labda sajnos dadogott időnként, de a kötelezőt most is hoztuk.