Fehérvári út, 2008-2009/5. forduló: Győzelem a vártnál nehezebben
LEVSZKI ZSÓFIA - SERDÜLŐK 5-3 (2-3)

Korda K. - Sasics M., Markovics G. - Szabó A., Cservenák G. - Botos G., Ambrus T.

4. perc: Szabó A. szép támadás végén juttatott minket előnyhöz. (1-0)
6. perc: Egy eladott labda után jött az egyenlítés. (1-1)
8. perc: Botos a kapufa és a kapus segítségével szerezte meg ismét a vezetést. (2-1)
11. perc: Nagy védelmi hiba és egy újabb bekapott gól. (2-2)
15. perc: Visszakaptuk a kapufás gólt. (2-3)
24. perc: Szabó A. a lehulló labdát elképesztő erővel bombázta a hálóba. (3-3)
29. perc: Botos szép szóló végén talált be. (4-3)
34. perc: Egy parádés támadást Cservenák zárt le újabb találattal. (5-3)

Ezúttal sem jelentünk meg túlságosan nagy létszámban, de legalább nem kellett hívnunk plusz embert, mint egy héttel korábban. Egy cserénk volt, és jó hírnek számított, hogy Korda Kálmi visszatérhetett közénk.

A meccs nagyon hasonlított a múlt heti, Robin Masters ellenire. Annak ellenére, hogy azért a Serdülők nem képviselnek olyan jelentős játékerőt, keményen küzdöttek, és mivel védekezésben most is elkövettünk komoly hibákat, az első játékrészben tartották velünk a lépést, sőt vezettek is a félidőben. A folytatásban Szabó Atti fantasztikus bombája jelentette a fordulópontot, onnantól kezdve pedig már nem bíztunk semmit a véletlenre. Játszottunk már szebben is, de a lényeg most tényleg a három pont megszerzése volt.