Fehérvári út, 2008-2009/6. forduló: Tottiékat is elintéztük...
LEVSZKI ZSÓFIA - AS RÓMA 8-2 (3-0)

Korda K. - Sasics M., Markovics G., Polgár T. - Cservenák G., Szabó D. - Botos G., Ambrus T.

8. perc: Parádés támadás végén Botos kapufáját követően Polgár emelt középre, a labda pedig egy menteni igyekvő védőről a hálóba jutott. (1-0)
11. perc: Botos lövésszerű átadásába Szabó D. beletette a lábát, a bőr így védhetetlenül vágódott a kapuba. (2-0)
16. perc: Gyors kontra, és egy dupla kapufás Sasics-bombagól. (3-0)
23. perc: Polgár beadását Ambrus értékesítette. (4-0)
26. perc: Úgy tűnt, jócskán a vonalon kívülről kanalazta középre az ellenfél játékosa a labdát, de a bíró továbbot intett, az érkező csatár pedig nem hibázott. (4-1)
28. perc: Szépen kijátszott támadás végén Botos közelről volt eredményes. (5-1)
32. perc: Botos szerzett labdát, majd egy nagy sprint után Ambrushoz továbbított, ő pedig a hálóba. (6-1)
35. perc: Ezúttal Ambrus volt önzetlen, akinek passzából Sasics gurított a kapuba. (7-1)
37. perc: Rosszul elvégzett szabadrúgás után ajándékoztunk egy gólt az ellenfélnek. (8-1)
39. perc: Sasics állította be a végeredményt. (8-2)

Négy győzelem mellett egy döntetlennel vártuk újabb riválisunkat, és azért most is voltak hiányzóink. A Karácsony előtti utolsó fordulót Szabó Atti és Schmidt "Szöszi" hagyta ki, a többiek viszont egyaránt rendelkezésre álltak. Mindenképpen szerettünk volna három pontot tenni magunknak a fa alá.

Az eddig remekül szereplő, velünk azonos pontszámmal álló AS Róma volt az ellenfelünk, amely azonban kevesebbet nyújtott a vártnál. Az első félidőben még úgy-ahogy tartották magukat a "rómaiak", legalábbis védekezésben, aztán viszont némi szerencsével, de teljesen megérdemelten vezetést szereztünk, és ekkor már nem volt megállás. A szünetig további két gólt lőttünk, a második játékrészben pedig teljesen szétziláltuk az egyre többet veszekedő "Farkasokat". A végén csak az volt a kérdés, hogy mekkora lesz a különbség, és bár két felesleges gólt is kaptunk, azért így is simán hoztuk a meccset.