Fehérvári út, 2008-2009/8. forduló: Ismét a szebbik arcunkat mutattuk
LEVSZKI ZSÓFIA - DRINK TEAM 6-0 (3-0)

Korda K. - Sasics M., Markovics G., Schmidt B., Polgár T. - Szabó A., Cservenák G., Szabó D. - Botos G., Ambrus T.

8. perc: Ambrus passzolt a lendületből érkező Sasicshoz, aki a jobb alsó sarokba továbbított. (1-0)
10. perc: Szabó A.-t buktatta a kapus a hatoson belül, büntető! A labda mögé Sasics sállt, akinek lövését azonban védte az ellenfél egyese.
12. perc: Gyors támadás végén Szabó A. bombázott a rövid sarokba. (2-0)
16. perc: Gyönyörű akció végén Cservenák közelről emelt a jobb felsőbe. (3-0)
27. perc: Cservenák passzát Botos értékesítette. (4-0)
29. perc: Polgár kapta középen a labdát, és a kapuba helyezett. (5-0)
36. perc: Botos egy csel után tüzelt a jobb alsó sarokba. (6-0)

A 2008-as évet egy szörnyű. mégis győztesen megvívott meccsel fejeztük be, a 2009-eset szerettük volna kicsit nyugodtabb körülmények között kezdeni. A Drink Team azonban nem ígérkezett könnyű ellenfélnek, hiszen bár nem állt túl jól a táblázaton, vereségeit többnyire szoros találkozókon szedte össze. Az az örömteli helyzet állt elő, hogy ezúttal mindenki el tudott jönni, így teljes létszámban álltunk fel.

Azonnal nekiestünk az ellenfélnek, és szerencsére jóval frissebben, lendületesebben mozogtunk, mint egy héttel korábban. Voltak is helyzeteink, de ezeket eleinte kivétel nélkül elpuskáztuk. Aztán egyszer csak megtört a jég, és bár ezt követően kihagytunk egy büntetőt, már nem volt megállás: gyakorlatilag a szünetig eldöntöttük a három pont sorsát. A második félidőben picit visszavettünk a tempóból, a hajrában azonban ismét futószalagon jöttek a ziccerek, és meg sem álltunk féltucatig. Mivel a Klub Kávézó csak döntetlent játszott, immár két pont előnnyel vezetjük a táblázatot.