Fehérvári út, 2008-2009/10. forduló: Vért izzadva győztük le a sereghajtót
LEVSZKI ZSÓFIA - JAMH FC 4-2 (3-2)

Ambrus T. - Sasics M., Schmidt B., Polgár T. - Cservenák G., Szabó D. - Szabó A.

4. perc: Egy gyors ellentámadás végén az ellenfél csatára hatalmas gólt ragasztott a rövid sarokba. (0-1)
5. perc: Szép támadás végén Polgár helyezett a kapuba. (1-1)
8. perc: Egy visszatett labdával Ambrus kezdett könnyelműen cselezgetni, a szemfüles támadó pedig közbeszúrt, és az üres kapuba továbbított. (1-2)
12. perc: Újabb sakk-mattra kijátszott akció végén Cservenák volt eredményes. (2-2)
15. perc: Polgár tört kapura, ám az egyik védő utolsó emberként buktatta, így két percre kiállította őt a játékvezető. A legurított szabadrúgás után Schmidt gurított a hálóba. (3-2)
30. perc: Cservenák élesen kapu elé lőtt labdáját Szabó D. sarokkal küldte a gólvonal mögé. (4-2)

Ha valamikor, hát most igazán könnyű mérkőzésre számítottunk, hiszen a tök utolsó, eddig mindössze egyetlen ponttal rendelkező Jamh FC-vel találkoztunk. Pedig voltak hiányzók szép számmal: a továbbra is sérült Markovics Geri mellett Korda Kálmi és Botos Gabi sem tudott eljönni.

Hamar kiderült, hogy az ellenfél bizony korántsem olyan lebecsülendő, mint amennyire a helyezése azt sugallná. Míg mi jobbára tilitoliztunk, ők veszélyes ellentámadásokkal próbálkoztak, nem is eredménytelenül: egy jól eltalált lövéssel, majd egy kis Ambrus-féle könnyelműsködésnek köszönhetően kétszer is vezetést szereztek, és csak vérrel-verejtékkel sikerült megfordítanunk az állást. A második félidőben sem tört meg a jól küzdő Jamh FC lendülete, bár két góllal elhúztunk, a hátralévő időben a szerencsének is köszönhettük, hogy nem csökkent a különbség. Nem volt tehát könnyű a mérkőzés, de a három pont azért nem fotgott veszélyben.