Fehérvári út, 2008-2009/13. forduló: Nyitva van az aranykapu, már csak be kell bújni rajta!
LEVSZKI ZSÓFIA - BAD BOYS 3-2 (2-1)

Korda K. - Schmidt B., Polgár T., Szabó D. - Szabó Z., Cservenák G. - Botos G., Ambrus T.

6. perc: Botos a kapus mellett is elhúzta a labdát, majd középre adását Polgár értékesítette. (1-0)
10. perc: Szabó Z. jó 8-9 méterről lőtt a jobb alsó sarokba. (2-0)
16. perc: Egy bedobás után ide-oda pattogott a labda, majd valahogy átcsorgott a gólvonalon, Korda már csak azon túlról tudta visszakanalazni. (2-1)
29. perc: Botos éles szögből talált be. (3-1)
35. perc: Egy kontra végén a csatár első lövését még védte Korda, a kipattanó után azonban már nem tudott menteni. (3-2)

Fogynak a fordulók rendesen, immár az utolsó előtti játéknaphoz érkeztünk a Fehérvári úton, és a papírforma alapján a hátralévő két meccsünkből a Bad Boys elleni ígérkezett a nehezebbnek. Sajnos volt hiányzónk bőven: Sasics Miro influenzás lett, Markovics Gergő még mindig nem volt teljesen egészséges, és Szabó Atti sem tudott eljönni. Szerencsére azonban "előkerült" az ebben a bajnokságban eddig nem szereplő Szabó Zoli, akire nagy szükségünk volt a győzelem érdekében.

Megint alaposan nekiestünk az ellenfélnek, és az elején a szokásos gyors kapufánkat is meglőttük. Ennek ellenére viszonylag hamar sikerült megszereznünk a vezetést, sőt nem sokkal utána Szabó Zoli lövése meglepte a kapust, így kezdtünk elhúzni. Sajnos egy nagyon peches góllal visszajött a meccsbe a kőkeményen küzdő Bad Boys, amely ugyan semmi különöset nem produkált, de megállás nélkül harcolt, és a játékvezetőnek köszönhetően elképesztően sok szabadrúgást kapott - többnyire "természetesen" a kapunk előterében. Fontos volt, hogy mi szerezzük a következő találatot, és ez sikerült is, bár egy újabb balszerencsés góllal izgalmas lett a vége. Összességében megérdemelten nyertünk, de rendesen megszenvedtünk riválisunkkal, amely dicséretet érdemel, hogy számára tét nélkül is erőn felül teljesített.