Fehérvári út, 2009-2010/1. forduló: Visszavágással kezdtük az új téli szezont
LEVSZKI ZSÓFIA - PÉNZÜGYESEK 5-2 (3-0)

Ambrus T. - Sasics M., Szabó A., Schmidt B. - Polgár T., Szabó Z. - Kaszás R., Botos G.

15. perc: Kaszás szépen fordult le az emberéről, és a hálóba tüzelt. (1-0)
17. perc: Szabó Z. egy parádés támadás végén bombagólt lőtt. (2-0)
19. perc: Miközben az ellenfél egyik játékosa egy rossz lépés következtében összeesett, az ezt nem realizáló Szabó Z. végigvitte a támadást, és közelről a kapuba helyezett. (3-0)
27. perc: Újabb szépen kijátszott akció, és újabb Szabó Z.-gól. (4-0)
35. perc: Egy előreívelt labdát a rivális csatára fejjel küldött a hálóba. (4-1)
37. perc: Botos szögletét Polgár értékesítette. (5-1)
38. perc: Szögletet követően talált be a Pénzügyesek. (5-2)

Egy kicsit csonka kerettel kezdtük a 2009/2010-es téli szezont, hiszen Szabó Dave és Cservenák Gabi nem tudta vállalni a szereplést, úgyhogy tíz játékossal indultunk neki címvédőként a Fehérvári úti sátras bajnokságnak. Mindjárt kezdésként azzal a Pénzügyesekkel találkoztunk, amely jó másfél éve 5-2-re legyőzött minket, az alsóházi rájátszásba taszítva ezzel a Levszkit. (Csak emlékeztetőül: akkor egy borzasztóan kevés pontot gyűjtő, visszalépő csapat helyét vettük át az alapszakaszban, és így is majdnem sikerült feltornászni magunkat az első hat közé.) Suhaji Tomi és Korda Kálmi nélkül igyekeztünk visszavágni a kékmezeseknek.

Az első félidőben kifejezetten szépen, tetszetősen játszottunk, nem engedtük kibontakozni ellenfelünket. A baj csak az volt, hogy hiába voltak meg a helyzetek, egy darabig nem koncentráltunk elég jól, illetve jól védett a Pénzügyesek kapusa. Egy idő után aztán beindult a gólgyártás, és gyakorlatilag már a szünetig eldöntöttük a három pont sorsát. A folytatásban egy kicsit már kiengedtünk, de így is magabiztosan nyertünk. Érdekesség, hogy ugyanúgy 5-2 lett a vége, mint 2008 telén - csak éppen most a mi javunkra...