Fehérvári út, 2009-2010/8. forduló: Megint csak a győzelemnek örülhettünk...
LEVSZKI ZSÓFIA - PRO EVO 3-1 (2-0)

Ambrus T. - Sasics M., Schmidt B., Suhaji T. - Mocsári Zs., Szabó Z., Kaszás R. - Botos G.

7. perc: Botos elé pattant a labda, aki közelről a léc alá bombázott. (1-0)
16. perc: Botos szépen ment el a bal oldalon, középre adott, az érkező Mocsári pedig a hálóba továbbított. (2-0)
26. perc: Sasics nagy hibáját kihasználva szépített az ellenfél. (2-1)
37. perc: Gyors kontra végén Botos passzírozta a kapuba a labdát. (3-1)

Az igencsak verhetőnek tűnő ProEvo ellen természetesen a győzelem volt a cél, és arra készültünk, hogy lehetőség szerint a lehető legjobban kitömjük őket, hiszen elképzelhető, hogy a végén a gólkülönbség dönt majd a bajnoki címről. Sajnos Korda Kálmi hátsérülése miatt nem tudott eljönni, akárcsak a még mindig maródi Polgár Tomi, valamint Szabó Atti, jól jött viszont Mocsári Zsolti segítsége.

A várakozásoknak megfelelően hatalmas fölénybe kerültünk a meccs elején, az ellenfél pedig, ahogy azt ebben a bajnokságban már megszokhattuk, igyekezett tördelni a játékot. Ennek ellenére futószalagon jöttek a helyzetek, és bosszantó volt, hogy ezek nagy részét kihagytuk, így csak két góllal mentünk az első félidő után. A szenvedés azonban csak ezután jött: miután Sasics Miro megajándékozta egy góllal a ProEvót, riválisunk fellelkesedett, és indiszponált védekezésünk hibáit kihasználva akár egyenlíthetett is volna. Szerencsére ez a szégyen nem következett be, Botos Gabi második góljával eldöntöttük a három pont sorsát, de ez tipikusan az a győzelem, amelyre nem lehetünk nagyon büszkék...