Fehérvári út, 2009-2010/12. forduló: Gond nélkül hoztuk a kötelezőt
LEVSZKI ZSÓFIA - GROUND FC 9-3 (4-1)

Korda K. - Sasics M., Szabó A., Polgár T. - Szabó Z., Kaszás R. - Botos G., Ambrus T.

5. perc: Egy kósza ellentámadást látványos góllal zárt az ellenfél. (0-1)
8. perc: Botos tette vissza a labdát Szabó Z.-nek, aki a hálóba tüzelt. (1-1)
10. perc: Botos ezúttal Szabó A.-t szolgálta ki remekül. (2-1)
13. perc: Szép akció végén Botos közelről pöckölt a kapuba. (3-1)
18. perc: Kaszás egy cselsorozat végén volt eredményes. (4-1)
23. perc: Botos szögletére Polgár érkezett jó ütemben, és nem hibázott. (5-1)
26. perc: Nagy védelmi hiba után jött a második Ground-találat. (5-2)
29. perc: Szabó A. kegyetlenül a léc alá tüzelt. (6-2)
33. perc: Botos szemfüles góljával nőtt a különbség. (7-2)
36. perc: Botos emelt önzetlenül Ambrushoz, aki egy lépésről a kapuba továbbított. (8-2)
38. perc: Takarásból leadott lövéssel szépített a rivális. (8-3)
39. perc: Ambrus a kapust megelőzve bombázott a bal felső sarokba. (9-3)

A papírforma alapján akár le is mondhatnánk a bajnoki címvédésről, hiszen most már a Klub Kávézó kezében van az aranyérem sorsa, de elhatároztuk, hogy ettől függetlenül mindent megteszünk, ami tőlünk telik, vagyis az utolsó három meccsünket mindenképpen meg akarjuk nyerni. Mivel három "kiesőjelöltről" van szó, ezzel elvileg nem is lehetne gond, mégis, igyekeztünk komolyan venni soros találkozónkat. A Ground FC ellen a beteg Suhaji Tomi és Schmidt "Szöszi" nem tudott eljönni.

Kicsit hasonlított a meccs eleje a múlt hetihez, hiszen kihagyott ziccerek és kapufák borzolták a kedélyeket, ráadásul egy kontrából ezúttal is az ellenfél szerzett vezetést. Szerencsére azért a folytatás másképp alakult: bár a Ground szívósan, olykor kissé durván is védekezett, azért már az első félidőben fordítottunk, és próbáltunk minél nagyobb arányú győzelmet aratni. A végén már szinte mindenki rúgott gólt, és csak azt bánhattuk, hogy nem jutottunk el tízig. Mivel a Klub Kávézó is hozta a soros mérkőzését, a kétpontos hátrányunk nem csökkent, de azért maradt még két játéknap. Ki tudja, hátha botlik a nagy rivális...