Fehérvári út, 2009-2010/13. forduló: Még a döntetlennek is örülhettünk
LEVSZKI ZSÓFIA - STORMY 2-2 (0-2)

Korda K. - Sasics M., Suhaji T., Schmidt B. - Polgár T., Kaszás R. - Botos G.

12. perc: Váratlanul az ellenfél szerezte meg a vezetést. (0-1)
25. perc: Lefordulás után növelte előnyét a Stormy. (0-2)
31. perc: Polgár szerzett labdát, majd a hálóba lőtt. (1-2)
40. perc: Hatalmas kavarodás végén, Botos többszöri próbálkozását követően a rivális egyik védője és a kapus hozta össze az egyenlítő találatunkat. (2-2)

Nem éppen a legideálisabb csapattal álltunk ki erre a mérkőzésre, hiszen Szabó Atti és Ambrus Kapitány mellett - se szó, se beszéd - Szabó Zoli sem jelent meg, igencsak nehéz helyzetbe hozva a társaságot. Korábban többször is csinált ilyet, de egy ideje már fegyelmezettebbnek tűnt ebből a szempontból - úgy látszik, hajlamos a "visszaesésre". Azért a hátulról harmadik Stormy ellen így is illett volna magabiztosan nyerni.

Sajnos a sok hiányzó nem tett jót a csapatnak, bár a lehetőségeink folyamatosan megvoltak: szokás szerint kapufákkal nyitottunk, már a harmadiknál jártunk, amikor persze első kontrájából a fiatal, jó fizikumú játékosokból álló ellenfél váratlanul megszerezte a vezetést. Sajnos fordulás után egy nagy hibát követően már 0-2 volt az állás, és úgy tűnt, kínos vereséget szenvedünk, de végül jó hajrával, és a lefújás előtti pillanatokban egy "finn-magyaros" góllal legalább az egyik pontot sikerült megszereznünk. Egy biztos: az elmúlt két hónap játékával abszolút nem érdemelnénk meg a bajnoki címet, és ha a záró fordulóban a sereghajtó, pont nélkül álló Lorealt sem verjük meg, az ezüstöt is eldobhatjuk a sarokba...