Fehérvári út, 2009-2010/14. forduló: Az ezüst legalább megvan
LEVSZKI ZSÓFIA - LOREAL MADRID 7-2 (3-2)

Korda K. - Sasics M., Schmidt B., Szabó A. - Polgár T., Szabó Z., Kaszás R. - Botos G., Ambrus T.

5. perc: Szabó A. első lövését még védte a kapus, a másodikat viszont már nem. (1-0)
6. perc: Szabó Z. szép szóló végén Ambrushoz passzolt, aki a kapuba továbbított. (2-0)
7. perc: Egy kontra végén az ellenfél csatára a hálóba tüzelt. (2-1)
14. perc: Szabó A. közelről volt eredményes. (3-1)
17. perc: Védelmi megingást használt ki a Loreal. (3-2)
24. perc: Kaszás egy cselsorozatot okos góllal zárt le. (4-2)
28. perc: Parádés támadás végén Szabó A. nem hibázott. (5-2)
33. perc: Sasics távoli bombája a bal alsó sarokban kötött ki. (6-2)
37. perc: Schmidt is feliratkozott a góllövők közé. (7-2)

Az utolsó fordulóhoz érkeztünk a Fehérvári úti bajnokságban, és az utolsó helyen álló, eddig egyetlen pontot sem szerző Loreal Madriddal találkoztunk. A négy pont előnnyel vezető Klub Kávézó utolérésére már nem volt esélyünk, így az ezüstérem megszerzése volt a tét a sereghajtó ellen. Egy kivételével mindenki ott volt a fedélzeten: Suhaji Tomi betegsége miatt hiányzott.

Kényelmes tempóban kezdtük a meccset a szerény képességű ellenféllel szemben, és meglehetősen szellős védekezéssel: az első félidőben kétszer is fegyelmezetlenek voltunk hátul, így húsz perc után csak minimális különbséggel vezettünk. Fordulás után aztán végre úgy-ahogy összekaptuk magunkat, és pár perc alatt eldöntöttük a három pont sorsát, teljesítve a kötelező feladatot. Ezzel a második helyünket bebiztosítottuk, és bár a kezünkben volt a sorsunk, hiába győztük le a bajnok Klub Kávézót, az elmúlt két hónapban nyújtott nem túl meggyőző játékunkkal nem érdemeltük volna meg az aranyérmet.
A bajnokság végeredményét ITT lehet megtekinteni.