Induló oldalLevszki hírekTéli terembajnokság hírekTanuló utcai bajnokságA Levszki korábbi honlapja

Fehérvári út, 2010-2011/1. forduló: Bemelegítettünk...
LEVSZKI ZSÓFIA - CENTRAL HOME 6-0 (3-0)

Korda K. - Szabó A., Polgár T., Schmidt B. - Szabó Z., Cservenák G., Szabó D., Kaszás R. - Botos G., Ambrus T.

3. perc: Polgár középre adását Cservenák értékesítette. (1-0)
6. perc: Polgár emelte a kapu elé a labdát, melyet Szabó D. előbb a kapusba, majd a hálóba lőtt. (2-0)
9. perc: Botos csípett el egy kapuskidobást, és higgadtan a bal alsó sarokba helyezett. (3-0)
30. perc: Szabó A. tört előre, majd védhetetlenül a kapuba bombázott. (4-0)
33. perc: Szépen kijátszott támadás végén ismét Szabó A. volt a befejező ember. (5-0)
36. perc: Botos remekül ment el a jobb oldalon, Ambrushoz tálalt, aki egy igazítás után félmagasan a jobb sarokba lőtt. (6-0)

Hosszú idő után fordult elő ismét, hogy a teljes keretünk vállalta a játékot a téli terembajnokságban, melynek helyszíne az elmúlt három évhez hasonlóan a Fehérvári út volt, igaz, ezúttal nem a B-, hanem az A-pálya. Sasics Miro viszont munkajellegű elfoglaltság miatt csak a meccsek felére tud majd jönni, és rögtön kihagyta a nyitó találkozót, akárcsak a hétvégén nagypályán megsérülő Suhaji Tomi. Egy hónap szünet után játszott ismét együtt a Levszki, így már ki voltunk éhezve egy kis focira. Ellenfelünk a tavaly nyeretlenül az utolsó helyen záró Central Home volt, melyet 2008 novemberében, szintén a szezon első meccsén 9-1-re intéztünk el.

(galéria megtekintéséhez kattints a képre!)

Ismételte magát a történelem, hiszen a két csapat majdnem napra pontosan két évvel ezelőtt lejátszott találkozóján is Cservenák Gabi szerezte meg a vezetést, akárcsak most. Akkor váratlanul egyenlített a szerény képességű ellenfél, ezúttal azonban érintetlen maradt a hálónk, de ezen kívül sok mindennek nem örülhettünk. Időnként sikerült látványos támadásokat vezetnünk, de nehéz volt felpörögnünk a nem sok ellenállást kifejtő rivális ellen. A második félidőben már túl sok volt a könnyelműsködés, így ahelyett, hogy kétszámjegyű győzelmet arattunk volna, végül 6-0-ra nyertünk. Ez tényleg csak bemelegítésnek volt jó...